PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126835}

Noce są zbyt krótkie

No Night Is Too Long
7,0 314
ocen
7,0 10 1 314
Noce są zbyt krótkie
powrót do forum filmu Noce są zbyt krótkie

zachwycony.

ocenił(a) film na 8

to niezwykłe. jakoś niebardzo chciałem oglądać ten film. nie obejrzałem o 20:00, a powtórka dopiero o północy. no ale ok, zobaczę.

wow. już po kilku scenach wiedziałem, że muszę go obejrzeć. wszystko było zbudowane w pewnym tajemniczym, przerażającym nastroju - a opowiadano romans.

nie chcę tu pisać recenzji. ;p dodam tylko, że bardzo podobała mi się postać Tima. bohater niesamowicie zagubiony, egoista, kochający kobietę, ale też w pewnym sensie i mężczyznę (ostatnie sceny). i bardzo do mnie przemówił fakt, kiedy Tim zdradza, że kiedy jakikolwiek mężczyzna wyznawał mu, co do niego czuje, on nic wtedy nie czuł.

ale mimo wszystko coś w nim było, że był z męzczyznami. może to ten egoizm?

nilme

ja tak samo - przegapiłam film o 20.00, obejrzałam dopiero o 00. I jak sobie potem plułam w brodę, najlepiej byłoby obejrzeć to dwa razy! Film rzeczywiście niezwykły, zjawiskowy wręcz, do końca miałam problemy z odgadnięciem kto-co-po-co i fabuła naprawdę zmyślnie skonstruowana. Dziękujemy AXN za ten film, bo na publiczną nie ma co liczyć.

dnp

^^jw. tego o 20.00 obejrzalam tylko pół godziny, a o 00.00 już mi się nie chciało. Fatalna sprawa, bo film niesamowity, a przeboleć tego nie mogę.
Mam szczerą nadzieję, że jeszcze kiedyś puszczą ten film.

nilme

oglądałam ten film dwa lata temu, podejrzewam, że w tym samym czasie, co ty;) Całkiem przypadkowo... zapomnieć.Oglądam bardzo dużo filmów i naprawde nie wiele jest takich, które nie dają o sobie zpaomnieć. Ten film jest właśnie taki, klimat, tragizm główneo bohatera, jego losy , a wszyskto to - może przez porę roku i krajobrazy - jest takie zimne, mrocze, tajmemnicze. Emoje aż wylewają się z ekranu...bardzo gorąco polecam, jak nie należy kochać, jak kochać, jak nie nalezy być kochanym ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones