PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441998}

Noce w Rodanthe

Nights in Rodanthe
6,6 27 591
ocen
6,6 10 1 27591
4,7 3
oceny krytyków
Noce w Rodanthe
powrót do forum filmu Noce w Rodanthe

Widziałam wszystkie filmy na podstawie powieści Nicholasa Sparksa i ten uważam za najgorszy. O ile te, które widziałam, były genialne pod względem emocji, historii, zdjęć, tak ten podobał mi się najmniej - jest najmniej emocjonalny, troszkę nudnawy niestety, historia też mnie nie poruszyła, nie potrafiłam wczuć się w sytuację bohaterów. Czuję się troszkę zawiedziona. 6/10

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Też widziałam inne filmy na podstawie jego powieści i faktycznie ten film bardzo odbiega od tamtych, jednak nie można powiedzieć, że jest najgorszy. :) Przyjemnie się go ogląda. Przedstawia bardzo dojrzałą miłość, taką miłość chciałby przeżyć chyba każdy z nas i myślę, że tu chodzi przede wszystkim o to uczucie :) Cały film może i jest lekko nudnawy, jednak mnie się podobał.

ocenił(a) film na 6
IssaBella

Ale "List w butelce" również przedstawia dojrzałą miłość i jednak dużo bardziej mi się podobał niż "Noce...".

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Tego filmu jeszcze nie oglądałam, więc nie mam porównania, ale jak tylko go obejrzę, przedstawię swoją opinię :)

ocenił(a) film na 6
IssaBella

Ja już widziałam wszystkie filmy na podstawie powieści Sparksa, bo są bardzo w moim guście i mam nadzieję, że będą jakieś kolejne ekranizacje. :)

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Faktycznie, "List w butelce" jest dużo, dużo lepszy od "Nocy..." :) Świetnie się go ogląda i naprawdę jest mocno poruszający.

ocenił(a) film na 6
IssaBella

O widzisz. :)

Zaraz popatrzę na listę Twoich ulubionych filmów, bo widzę, że mamy podobny gust. :)

ocenił(a) film na 1
Melissa86

Boze jak on mogli tak zmienic ta ksiazke. Film koszmar w porownaniu do ksiazki.... glowny watek przez ktory ryczalam jak glupia . Czyli puente dlaczego opowiada ta historie swojej doroslej corce. WYKASOWALI. Paranajo :/

tosia90

Również się zgadzam. Przeczytałam najpierw książkę i to co zobaczyłam było beznadziejne. W książce każda chwila przepełniona była emocjami, a tutaj? Nic się nie trzymało kupy. Najgorsza ekranizacja (zaraz po "aniołach i demonach") wg mnie. Nie wiem, może to też wina aktorów, którzy nie potrafili pokazać tych emocji..

Melissa86

Mi się film podobał. Ale najpierw przeczytałam książkę. Jenak jest o niebo lepsza od filmu :)

ocenił(a) film na 6
Melissa86

Zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią. Oczywiście każdy ma prawo do swojej. Książkę czytałam kilka dni temu, i ogólnie podobała mi się, lecz film spodobał mi się bardziej. Nie będę porównywała do innych filmów, które zostały nakręcone na podstawie książek Sparksa, bo jeszcze nie wszystkie obejrzałam (ani nie przeczytałam), ale skupiając się na porównaniu książki do filmu, uważam, że to drugie przebiło to pierwsze. Dużo rzeczy pozmieniano, ale może tym lepiej. Tym bardziej, że to adaptacja a nie ekranizacja (jeśli by ktoś nie rozróżniał jeszcze tych dwóch terminów). Diane i Richard na plus. Widzę, że ten film często jest porównywany do "Listu w butelce", który w moim osobistym rankingu książek Sparksa jest nr. 1 (pewnie ze względu na zakończenie), ale nie chcę porównywać tych historii. Tyle chciałam napisać. Rzecz jasna to moja własna subiektywna ocena.

ocenił(a) film na 4
Melissa86

Duuużo zależy od reżysera, jeśli jest dobry to i film będzie.Niestety ten reżyser nie miał doświadczenia (kompletnie), a ten film był jego pierwszym kinowym i w ogóle to dopiero 2 w karierze-nie wiem po jakiego brał się za ten scenariusz,choć od czegoś trzeba zacząć...niestety padło na ten tytuł ;(

ocenił(a) film na 6
Melissa86

Dokładnie, książkę czytałam dwa dni przed emisja w tv byłam zachwycona, film dla mnie nudny,ciągnął się jak flaki z olejem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones