PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498730}

Nocna randka

Date Night
6,1 29 579
ocen
6,1 10 1 29579
5,7 6
ocen krytyków
Nocna randka
powrót do forum filmu Nocna randka

:))))))))) Film jest fenomenalny.ZA NISKĄ MA ŚREDNIĄ POWINIEN MIEĆ 10!!

ocenił(a) film na 5
Veronica86

Nie uważasz że ocena 10 dla tego filmu to gruba przesada podaj mi chociaż trzy powody dlaczego oceniłaś na 10

OLIN1

A Ty dlaczego uważasz, że Veronica86 jest zobligowana do tego, by się przed Tobą tłumaczyć ze swojego głosu???!! To chyba JEJ sprawa a nie Twoja. Każdy ma prawo oceniać filmy tak jak sądzi wg własnego uznania, dla mnie to też jest świetny film, ale na pewno nie będę Cię przekonywać co do racji swojego głosu. Mój gust mój wybór. Każdy kto jest w stałym związku partnerskim lub małżeńskim i ma więcej niż 28 lat na pewno zrozumie przesłanie tego filmu. Młodsi natomiast nie powinni zawracać sobie nim głowy przyjdzie na to pora... Jak byłem dzieciakiem lubiłem kreskówki, potem przygodowe filmy dla młodzieży itd. Dziś mnie to nie interesuje, bo najzwyczajniej w świecie z tego wyrosłem taka kolej życia, ale czy to oznacza, że mam wejść na wątek "Pamiętnika Kopciuszka" lub "Gumisiów" i żądać wyjaśnień dlaczego ktoś dał temu 10??? Dorośnij OLIN1

ocenił(a) film na 5
henryktudorosmy

''Każdy kto jest w stałym związku partnerskim lub małżeńskim i ma więcej niż 28 lat na pewno zrozumie przesłanie tego filmu'' A ktoś kto ma 20 albo 25 lat i nie jest w stałym związku filmu nie zrozumie co za głupota czy 15 latek musi oglądać tylko filmy młodzieżowe ? bo ty tak uważasz czy to że 40 latek idzie do kina na '' Epokę Lodowcową '' jest nie normalne bo nie taka jest kolej rzeczy ? Każesz mi dorosnąć pomimo że nie wiesz ile mam lat a sam wypisujesz głupoty jak dzieciak

OLIN1

Wiem ile masz lat. Masz 23 lata czyli prawdopodobnie kończysz studia.

Wróć do tego filmu za 10-15 lat jak docenisz wartość trwałego związku.

ocenił(a) film na 8
henryktudorosmy

Wiek partnerów nie jest tożsamy z "wartością trwałego związku". Skąd Ci się to wzięło?

Veronica86

Tez mi sie bardzo podobal, porzadna komedia, wkoncu sie ubawilam :P

ocenił(a) film na 7
Lilly878

Pisze się w końcu !.:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones