PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678087}

Nocne życie

Live By Night
6,1 8 283
oceny
6,1 10 1 8283
4,2 5
ocen krytyków
Nocne życie
powrót do forum filmu Nocne życie

Absolutnie nie sugerować się tak słabą oceną na Filmweb!Może dla niektórych za mało tu akcji,strzelanek czy gangsta porachunków?Ja ten film oglądnąłem z dużą przyjemnością i polecam go wszystkim lubiącym takie "prohibicyjne" klimaty z USA.Ameryki ten film co prawda nie odkrywa,jest tu wszystko co juz było w tego typu produkcjach - gangsterka,skorumpowani gliniarze i urzędasy,dziwki,alkohol,hazard itd,ale wszystko to na profesjonalnym solidnym poziomie ukazane i zagrane.Na plus również świetna obsada z Benem na czele(jego bezwyrazowa twarz idealnie tu pasowała) i piękną Sienną,oraz scenografia i zdjęcia idealnie oddające realia epoki.Na mały minus te wątki miłosne głównego bohatera(mozna to było bardziej emocjonująco zrobić).Polecam.

ocenił(a) film na 3
kleju30

Plażo proszę

ocenił(a) film na 7
kleju30

Zgadza się z Twoją opinią @kleju30

kleju30

Braci Cohen "Ścieżka strachu" znacznie lepsza i też nie było tu praktycznie strzelaniny żadnej, znacznie lepszy film.
Z nowszych Hilcoatt'a "Gangster", to samo, tu jest trochę więcej akcji, ale oba te filmy są o niebo lepszymi dramatami gangsterskimi.
To coś, to jest góra średnia produkcja filmowa i tyle w temacie ode mnie, nie ma co mydlić oczu innym...:-(

ocenił(a) film na 7
kleju30

Mnie też się podobał. Jestem dosyć wybredny i rzadko który film z ostatnich lat potrafi mnie zainteresować a ten film dał radę.

ocenił(a) film na 7
rat74

Potwierdzam dobry film. Można śmiało oglądać.
Mało czego można się przyczepić. Nie są to "Chłopcy z ferajny", "Ojciec chrzestny" ale na te lata solidny film gangsterski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones