PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678657}

Nocny pościg

Run All Night
6,6 40 234
oceny
6,6 10 1 40234
5,2 8
ocen krytyków
Nocny pościg
powrót do forum filmu Nocny pościg


Ten kto myśli że fabuła podobna do UPROWADZONEJ jest w błędzie!! Różnice widać gołym okiem. Tam mamy troskliwego ojca, który nie widzi świata poza swoją córką, tutaj alkoholika po przejściach który zaniedbał swoją rodzinę. Film zasługuje na mocną 8. Neeson to po prostu klasa sama w sobie, znakomite aktorstwo. Scena w kawiarni najbardziej ujęła mnie za serce, wyczułem wtedy więź pomiędzy głównymi bohaterami.

ocenił(a) film na 7
AceVentura79

Na pewno lepszy niż "krocząc wśród cieni" i ostatniej "uprowadzonej" ale alkoholika nie udało mu się tutaj dobrze zagrać. Film bardzo fajny

ocenił(a) film na 7
ciosina

Bo nie grał alkoholika tylko mordercę.

ocenił(a) film na 7
Shiroiro

Grał moczymordę, z którego wszyscy drwili. Udawane stany upojenia mu nie wyszły.

użytkownik usunięty
AceVentura79

W pełni podzielam powyższe opinie. Świetna obsada i wspaniała gra aktorska trzech głównych bohaterów. Wartka akcja, ciekawa fabuła. Bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 10
AceVentura79

Bez wątpienia najlepszy film jaki widziałem z tym aktorem.Trzyma w napięciu do ostatniego momentu.Końcówka wymiata totalnie!!! Polecam obejrzeć tym ,którzy jeszcze nie widzieli!

AceVentura79

Jeśli 8 to czemu ma 6 od Ciebie?

ocenił(a) film na 7
AceVentura79

Napisałeś że zasługuje na mocne 8,a dałeś 6, sam chyba nie wiesz co piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones