PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108116}

Noi Albinoi

Nói albinói
7,3 15 256
ocen
7,3 10 1 15256
6,7 10
ocen krytyków
Noi Albinoi
powrót do forum filmu Noi Albinoi

Taki łysol bez brwi, (prawie) udanie podrywa taką ładną dziewczynę? Jak żyję nie widziałem takich cudów.

DerMeister

bo miał łeb i nie był zamulony jak cała reszta tamtejszej młodzieży...

ocenił(a) film na 7
DerMeister

Zacytuję Phoebe z Przyjaciół, która próbowała nakłonić Chandlera by poderwał seksowną babę w teatrze "Często się widzi piękne kobiety z kompletnymi zerami, ty mógłbyś być takim zerem". xD

A tak na serio, to nie wiem jak na to odpowiedzieć, bo w sumie tez nie widzę również tej chemii między nimi.

ocenił(a) film na 8
DerMeister

A może uczucia wymykają się logice?

ocenił(a) film na 7
DerMeister

hmm wygląd to nie wszystko. Btw głowny bohater nie jest brzydki :)

ocenił(a) film na 8
_Lisaa

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 5
DerMeister

dokładnie, zresztą jak sie pierwszy raz spotkali to dziewczyna nim jawnie gardziła, kolejne ich spotkanie a oni sie całują, pomyślałem wtf? żenada i niekonsekwencja

ocenił(a) film na 7
Rockman92

hehe, jak to się mówi, kto się czubi ten się lubi ;)

ocenił(a) film na 7
DerMeister

Najwyraźniej jeszcze mało widziałeś :)

ocenił(a) film na 6
djrav77

Zdziwiłbyś się jak dużo :)

ocenił(a) film na 7
DerMeister

Oczywiście to było z przekąsem i bez obrazy :)

ocenił(a) film na 8
DerMeister

Widziałem, znam ładne dziewczyny, które związały się z mało urodziwymi panami. Po za tym Noi brzydalem nie jest, taki przeciętniak, Iris też zresztą do śliczności daleko. Czepiasz się.

DerMeister

Podstawową rzeczą jaka przyciąga do siebie dwie ,na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie osoby jest tzw. chemia, wygląd najczęściej nie pozwala zbliżyć się osobą które mają odmienne gusty, ale jeśli już ta bariera zostanie przekroczona, poznajemy człowieka od środka (jego wnetrze) i wówczas dostrzegamy inne bardzo wartościowe cechy.

ocenił(a) film na 7
DerMeister

na bezrybiu i rak ryba

ocenił(a) film na 7
DerMeister

A widziałeś jak wyglądali jego (ich) rówieśnicy? Główny bohater zdecydowanie się wyróżniał, a chyba o to chodzi...

ocenił(a) film na 10
DerMeister

to dużo w życiu nie widziałeś xd

DerMeister

Bo kobiety lubią interesujących brzydali :D

ocenił(a) film na 6
DerMeister

Omg, co za prosty umysł zakładał ten wątek...

Dziewczyna tak jak on była outsiderem. Też widziała w nim ratunek, ucieczkę, jednak nie miała tyle odwagi, żeby zrobić ten pierwszy krok i uciec z prowincji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones