PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108116}

Noi Albinoi

Nói albinói
7,3 15 258
ocen
7,3 10 1 15258
6,7 10
ocen krytyków
Noi Albinoi
powrót do forum filmu Noi Albinoi

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Film jako całość mnie nie porwał, ale trzeba przyznać, że zakończenie, kiedy Nói traci dosłownie wszystkich bliskich, wszystkich którzy tworzyli jego świat, porusza. Scena z wyczytywaniem ofiar naprawdę porusza.

ocenił(a) film na 8
Brischer

Końcowe sceny doprawiają film. Tym właśnie można powiedzieć, że charakteryzuje się kino Skandynawskie.Całośc od poczatku ciągnie sie powoli, melancholijnie, widz wtrącany jest w monotonność, jednakże koniec stanowczo nadaje smaku i odpowiedniego charakteru. Jak dla mnie rewelacyjne kino, coś obowiązkowego dla koneserów ambitnych pozycji. :)

ocenił(a) film na 8
Brischer

Ja ten film odebrałam tak samo, miałam momenty, że chciałam wyłączyć film, bo przyznaje zaczęło mi się nudzić, ale dotrwałam i nie żałuję. Fabuła była spokojna i nagle takie "bum" na koniec.... Daje to do myślenia, jak kruche jest życie.

JOANNA108

Film jest bardzo dobry, choć parę scen było dziwnych. Na przykład Noi nagle ni z tego ni z owego napada na bank z bronią, wyrzucają go na zewnątrz, po czym wchodzi sobie spokojnie i normalnie wypłaca pieniądze. Albo ojciec najpierw go bije, a za chwilę chce się do niego przytulić. Ale ogólnie film dość mocny, chłopak miał marne życie, a tu jeszcze na koniec stracił wszystko, co miało dla niego sens. I jeszcze końcowa scena, jak ogląda zdjęcia z palmami na plaży, znakomicie dopełnia całość.

ocenił(a) film na 8
kamiledi15

Wydaje mi się, ale to tylko moja interpretacja, że to wcale takie dziwne nie było! Pomyśl tylko, chłopak żył na takim odludziu, był tak ograniczony, że w akcie desperacji zdecydował się na napad na bank, PONIEWAŻ Chciał uciec z dziewczyną i potrzeba mu było kasy :)Jednak, że to była mała mieścina i wszyscy się ze wszystkimi znali, nikt nie odebrał tego na serio. Pomysleli, ż eto tylko wygłupy, ja to tak przynajmniej odebrałam. Nikt się w końcu nie wystrasz.Ojca to on miał generalnie dziwnego, wiec ten wyskok gdy najpierw go bije a potem się przytulają, to tylko potwierdza jaki miał charakter jego tata.
MNIE JEDNA SCENA STRASZNIE ZAPADŁA W PAMIĘĆ, TA SCENA W KUCHNI, GDY NAGLE WSZYSCY SA CALI WE KRWI...

ocenił(a) film na 7
JOANNA108

No, ta scena z krwią była naprawdę ciekawa,, aż mnie przykuło do ekranu. Dopiero koniec filmu wyjaśnił jej sens

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones