PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651443}
7,0 95 810
ocen
7,0 10 1 95810
6,0 12
ocen krytyków
Non Stop
powrót do forum filmu Non-Stop

Kał niesamowity...

ocenił(a) film na 3

Film nierealny,naiwny,nudny,kretyński i z bohaterami-debilami. W dodatku ze słabą grą aktorską. Nie chce mi się już wymieniać absurdów i idiotyzmów... Nie wiem za co ten gniot ma taką wysoką średnią...

ocenił(a) film na 8
pliseq

Bo to jest film akcji.
Jest wiele niedociągnięć, ale film musi mieć niedociągnięcia(trzeba z tym żyć) bo to jest niemożliwe żeby popełnić błędu.
Naprawdę można się pozytywnie oglądać jeśli nie będziesz cały czas myślał.
Nieralny-każdy film akcji.

ocenił(a) film na 8
spilperg

8/10

ocenił(a) film na 3
spilperg

Ah tak, czyli film akcji może naginać prawa fizyki i logiki, bo jest filmem akcji. W dramacie powinno się do tego doczepić, w tym gatunku absolutnie... Ludzie, miejcie do siebie szacunek i przestańcie sobie dawać s#ać na klatę takimi filmami...

ocenił(a) film na 8
pliseq

Nie o to chodziło mi.
Co można oczekiwać z filmu akcji?
Przecież kino akcji powinno być raczej o akcje niż fabułę.
Dramaty to bardziej chodzą o fabułę i o charakterach.

ocenił(a) film na 3
spilperg

Filmy akcji też powinny posiadać skrojoną na miarę fabułę, a nie być zwykłą n#pierdalankę. Jak będę chciał zwykłego strzelania to sobie włączę Call of Duty lub S.K.L.L.A. Od filmu wymagam zgranej fabuły,ciekawej akcji,dobrze nakreślonych bohaterów i interesujących dialogów, a nie zbędnego pieprzenia o niczym...

ocenił(a) film na 8
pliseq

widze, ze przechodzisz okres buntu i rozpaczy:)

ocenił(a) film na 3
lsd909

Nie, po prostu film jest słaby i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 10
pliseq

To powiedz nam w takim razie , które filmy akcji są według Ciebie bardzo dobre....Mi się przyjemnie oglądało , nie szukam dziury w całym bo nie o to tu chodzi.

ocenił(a) film na 3
Aszkiel666

A po co mam mówić o innych filmach, skoro jestem na forum tego jednego? Jeśli chcesz sobie sprawdzić jakie filmy lubię, to zamiast zawracać d#pe, to wejdź na mój profil i się dowiesz.

A jeśli już chcesz, żebym mówił koniecznie o innych filmach, to powiem Ci, że nie dziwię się, że Ci się przyjemnie oglądało, skoro Marsjanina oceniłeś na 10. Ty logiki i i minimum fabuły nie potrzebujesz. Ok, są i tacy.

ocenił(a) film na 10
pliseq

Podobają mi się różne filmy , a filmu nie traktuje jak dokument. Ma się dobrze oglądać i tyle. Marsjanina oceniłem na 10 tylko dlatego , że mi się podobał , nie zasiadam w Jury i od mojej gwiazdki nie zależy przyszłość ludzkości , 10 gwiazdek , to dla mnie informacja, że za 10 lat mogę sobie ten film obejrzeć znowu. Generalnie są różni ludzie , są i tacy zboczeńcy , którzy zawsze szukają ideału , takim trudno dogodzić...

ocenił(a) film na 3
Aszkiel666

Nie szukam ideału, tylko filmu, który jest dobry fabularnie. Non-stop to gniot, bez logiki. A argument o filmie dokumentalnym jest naprawdę żałośnie słaby, bo to nie jest sci-fi, tylko film akcji, a ja od niego oczekuję minimum logiki. K#rwienie jej w tym filmie wychodzi poza skalę, tyle w temacie.

ocenił(a) film na 10
pliseq

Szukasz logiki , to obejrzyj 1 z 10 albo wspomniany przeze mnie wcześniej dokument , tam nie ma miejsca na fantazję. Film akcji nie musi być logiczny bo to tylko film , taka bajka dla dorosłych jakbyś nie wiedział.

ocenił(a) film na 3
Aszkiel666

Rozumiem, w takim razie nie przeszkadzałoby Ci, gdyby samolot się rozbił z prędkością 300 km/h i wszyscy by przeżyli, a następnie Neeson każdego rannego przetransportował o własnych siłach do szpitala oddalonego 300 km? Przecież to film akcji. Miej trochę szacunku do siebie i każ sobie wciskać bzdety.

ocenił(a) film na 10
pliseq

Ale czy tak się stało? Nie , może nie wszystko było realne , ale jakiejś wielkiej przesady tam nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones