PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386431}
6,2 3 572
oceny
6,2 10 1 3572
Nora Roberts Niebo Montany
powrót do forum filmu Nora Roberts - Niebo Montany

Natknęłam się na ten film przypadkiem. Patrzę - film wzorowany na powieści Nory Roberts. Książkę czytałam, była całkiem przyzwoita, więc myślę sobie "dlaczego nie?". Wzięłam się więc za oglądanie.

... niestety już po kilku minutach się głęboko rozczarowałam. Mogli tego "czegoś" nie sygnować nazwiskiem Nory Roberts bo aż żal ściska jak się to ogląda. Aktorzy fatalnie dobrani. W ogóle gra aktorska na żenującym poziomie - chyba tylko odtwórcy ról Bena i Tess dawali jakoś radę.

W filmie brak emocji i napięcia, które są odczuwalne w trakcie czytania książki. Dialogi jakby klejone na siłę a cały film ciągnie się jak flaki z olejem.

Strasznie jestem rozczarowana, bo z tego mógł wyjść w sumie fajny film z niezłym wątkiem kryminalnym i całkiem przyzwoitym wątkiem miłosnym...a tak wyszło wielkie nieporozumienie.

e_an_ka

Obejrzałem, i mam pytanie.. Skoro Adam był przyrodnim bratem Willi poprzez wspólnego ojca, to musiał być też przyrodnim bratem Lily, z którą na koniec się ożenił i mieli dziecko w drodze. Coś ominąłem lub źle zrozumiałem czy też mamy tu przykład zwykłego kazirodztwa?

ocenił(a) film na 7
Chemiczny

Chemiczny, Adam był bratem przyrodnim tylko Willi, mieli wspólną matkę. Ojcem Adama był ktoś nieznany, o ile pamiętam był Indianinem, czyli Adam to metys. Natomiast Willa i jej siostry miały wspólnego ojca: Jack Mercy, który zostawił im do podziału rancho. Jack Mercy tylko "wychowywał" Adama po śmierci ich matki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones