PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200209}

Nostalgia anioła

The Lovely Bones
7,1 123 797
ocen
7,1 10 1 123797
4,8 16
ocen krytyków
Nostalgia anioła
powrót do forum filmu Nostalgia anioła

po dwóch gwiazdkach (2/5) dla Adwokata Diabła to kolejna recenzencka zbrodnia tej gazetki. Ci ludzie muszą być chorzy ideologicznie, żeby robić aż tak bezczelne rzeczy. Nawet przy wielkiej niechęci, dać temu 3/5 to było by nadużycie, ale dwie?!?! A film jest po prostu RE-WE-LA-CYJ-NY. Świetni aktorzy, wbijająca w fotel akcja. Pewnie za dużo tu chrześcijańskiej duchowości (wybaczenie, sprawiedliwość Boża, niebo), a od tego ich aż widocznie trzęsie. Przez recenzję w wyborczej Nostalgię sobie kilka lat temu odpuściłem, a teraz zupełnym przypadkiem natknąłem się na film w TVN. Życzę dalszego spadku nakładu

ocenił(a) film na 8
fracek506

To faktycznie zaszaleli. Mnie też w tym filmie irytowała dobro-chrześcijańska narracja, ale tak poza tym to dobry film. Oryginalne ujęcie 'problemu', do tego bardzo ładny obrazek, tak ładny, że aż drażni, ale o to chodziło. Na pewno jest łatwość popadnięcia nad nim w jakiś dziwny rodzaj zachwytu, ale ja w końcu oceniam film, a nie jego widzów. Ode mnie ósemka. Uczciwa - bez hejtingu, ale też bez emocjonalnej demolki.

ocenił(a) film na 10
fracek506

Jak Wyborcza daje dwie gwiazdki to muszę ten film obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
fracek506

Co do adwokata diabła bym się nie zgodził, no ale już co do tego filmu to zrozumiała ocena. Pewnie tak jak mi wydawał się dość pustym filmem i stąd ta ocena.
I nie mówię że nie może się podobać, tylko że krytyka jest moim zdaniem uzasadniona :/

ocenił(a) film na 9
fracek506

wybiórcza ha ha. to jakiś autorytet?

ocenił(a) film na 10
fracek506

hu. ze starymi zydowskimi komuchami

ocenił(a) film na 4
fracek506

Podobnie jak z sekcją "Oceny krytyków" tutaj, na filmwebie. Też się można załamać

fracek506

No popatrz, weszłam na stronę filmu z identycznego powodu. Okazuje się, że po 7 latach, pan Konrad J. Załęcki(?) dał taką notę, nazywając film- ,,pretensjonalnym''. Dla mnie pretensjonalna jest ta opinia. Film jest piękny, wzruszający, oryginalny, świetnie obsadzony.
Ten żałosny szmatławiec powinien się rozwijać- Gó ... Wydrukowane' albo jakoś tak. Pomyśleć, że kiedyś czytałam i nawet miałam tam konto... Błędy młodości i niewiedzy.

fracek506

bo jest g*wniana... widać po której stronie stoją Swój swego broni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones