czyzby Loving Annabelle

roger_tlen roger_tlen

mam tylko nadzieje ze to nie bedzie podobne do Loving Annabelle mimo roznicy milosci

• calisha_88 calisha_88
    ocena: 10

Zapewniam, że film ten w niczym nie przypomina Loving Annabelle :)
    A z drugiej strony L.A. jest świetny :)

• natka_sch_2 natka_sch_2
      ocena: 8

Jak to nie przypomina?! Pierwsze moje skojarzenie było właśnie z Loving Anabelle...Tez romans nauczycielki i ucznia/uczennicy i też starsza kobieta skrycie kochająca się w tej nauczycielce ( w notatkach była to też nauczycielka przyjaciółka, a w Annabelle przełożona szkoły, zdaje się że była ciotką dla tej nauczycielki). Bardzo podobne to są filmy nie mniej Notatki o skandalu to świetny film i bardziej złożony od Anabelle

• nagyon nagyon

Nie no... to stwierdzenie powaliło mnie na łopatki!! Do tego stopnia, ze się zarejestrowałam!!
    Jak można porównać Notatki o Skandalu z Loving Annabelle?? Przecież to są dwa zupełnie inne filmy!! Jedyną cechą współną jaką potrafie odnaleźć w tej chwili jest fakt, iż oba są wspaniałymi produkcjami!!
    Mają swoją oddzielną specyfikę... i na litość... to ze akcja dzieje sie w szkole, że postacie to nauczyciele i uczniowie... Moim zdaniem to tak jakby porównać 101 dalmatyńczyków z Reksiem! <przecież to też bajka o psie>
    pozdrawiam

• calisha_88 calisha_88

Całkowicie się z Tobą zgadzam.
      Może i miłość nauczyciel- uczeń są motywem przewodnim obu tych filmów, lecz nic poza tym ich nie łączy, oczywiście oprócz tego, że oba są wspaniałymi produkcjami!!
      pozdrawiam.

• natka_sch_2 natka_sch_2
        ocena: 8

1. Romans uczeń/nauczyciel
        2. Homo uczucia "przełożonej" do nauczycielki związanej z uczniem
        3. Problemy "z sama sobą" nauczycielki
        4. Oba kończą się rozstaniami kochanków

Różnicą jest tło, czyli w jednym filmie kolega-partner w drugim cała rodzina i różnica płci kochanków. Jedna była homo druga hetero.

Błagam...te filmy są niemal identyczne

• nagyon nagyon

według mnie 4 znalezione przez ciebie podobieństwa nie swiadczą o tym ze film jest identyczny...
          logiczne że z czasem motywy mogą sie powtarzać... ale wspomniane przez ciebie TŁO odgrywa tu najważniejszą role!! to ono nadaje wartość i zmienia "romans uczen/nauczyciel" w zupełnie inne dwie historie.

p.s. * "tytanic" i "romeo i julia" też kończą się rozstaniami kochankow
          * w "tytanicu" jak i w "romeo i julii" gra Leonardo
          * główne bohaterki "tytanica" i "romeo i julii" są fizycznie dść
          podobne
          * minimum jeden kochanek umiera zarówno w "tytanicu" jak i "romeo
          i julii"
          czy to świadczy o ich identycznosci ??

• xizorx xizorx

Widzieliście ostatnie 2 min tego filmu? "Stara" poznaje dziewczynę o imieniu Annabelle ;D. Niewątpliwe nawiązanie do tego filmu jest. I to dośc oczywiste.

• Zaratustra Zaratustra
    ocena: 1

Oba filmy rownie beznadziejne..To je z pewnoscia laczy!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: