PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601219}

Nie ma się czego bać

Nothing Left to Fear
4,4 3 878
ocen
4,4 10 1 3878
Nie ma się czego bać
powrót do forum filmu Nie ma się czego bać

Jak dla mnie bardzo dobry. Idzie się przestraszyć - w horrorze najważniejsze. Nie rozumiem tak niskiej oceny filmu.

souvenirs1

Nie jest najważniejsze. I chyba powiedzą Ci to wszystkie osoby, które oglądają więcej niż jeden horror na tydzień.

ocenił(a) film na 7
marcilla

Oglądam horrory od bardzo dawna i bardzo często i myślę,że horror polega na tym by przestraszył widza (głównie) są oczywiście również inne motywy nie tylko samo przestraszenie. Każdy ma inny gust, osobiście uważam ,że film całkiem niezły i ocena na filmwebie bardzo niska porównując do innych shitów ,których nie da się oglądać ,a mają wyższą cenę jak np 50 Twarzy Greya, albo inne filmy z średnią powyżej 5.

souvenirs1

Wiesz, by horror był bardzo dobry powinien mieć:
-atmosferę grozy przez cały film
-dobrą grę aktorską
-dobry scenariusz
-dobre dialogi
W tym gatunku mało filmów, które spełniają te warunki, ale są np:
Egzorcysta 1973 imdb 8,0
Szczęki 1975 imdb 8,1
Omen 1976 imdb 7,6
Halloween 1978 imdb 7,9
Obcy 1979 imdb 8,5
Lśnienie 1980 imdb 8,5
Coś 1982 imdb 8,2
I tym podobne.

Z ostatnich horrorów dość solidna jest Obecność 2013 imdb 7,5
Dobrze zapowiada się w tym roku "Crimson Peak: Wzgórze krwi",
a na przyszły rok "Obecność 2"

Ten film "Nothing Left to Fear" na imdb ma zaledwie 4,4.
Nie sądzę, że to przypadek.

souvenirs1

Jak będzie Cię interesować to czemu ktoś czegoś nie lubi albo czemu lubi, to z czasem zwariujesz. Wystarczy że Tobie się podoba.

souvenirs1

Nie każdy horror nawet najlepszy będzie się każdemu podobał. Mnie np.bardzo podobały się horrory "Amityville" (tylko z 2005r.), "Egzorcyzmy Emily Rose", "Coś". Lubie też filmy o zombie, choć wcale mnie nie straszą. Z ostatnich horrorów podobał mi się "Hidden", choć to chyba bardziej thriller niż horror.

ocenił(a) film na 1
souvenirs1

Może dlatego że na ocenę składają się głosy innych użytkowników a nie tylko twoja ocena :D
A zdecydowana większość oceniła film na mniej niż 4, stąd taka średnia.

ocenił(a) film na 7
e_mila

No wiem :D
W sumie dawno go widziałam i już nie do końca pamiętam go.
Nie był taki zły, ale jednemu się spodoba innemu nie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones