PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122518}

Nowa policyjna opowieść

Xin jing cha gu shi
7,2 8 650
ocen
7,2 10 1 8650
Nowa policyjna opowieść
powrót do forum filmu Nowa policyjna opowieść

Jak na mój skromny i mało znaczący gust jest to jedna z lepszych nie-amerykańskich produkcji Jackiego Chana. Jeśli ktoś spodziewa się filmu lekkiego i przyjemnego jak np. "Rush Hour" to z pewnością się rozczaruje - humor w tym filmie zredukowany jest do minimum a najważniejsza jest akcja. I choć osobiście nie widziałem poprzednich "Policyjnych Opowieści" więc porównywać za bardzo nie mam co, to jako całkiem osobny film "NPO" broni się naprawdę dobrze. Sceptycy niech marudzą, mnie film się podobał i już ;P

ocenił(a) film na 6
kocurr

Mnie też się podobało. Spodziewałam się dużej dawki humoru, jak to zwykło bywać w filmach Jackiego Chana, ale się przeliczyłam. Na plus - akcja sama w sobie ciekawa, 'najsowi' że tak ich określę - aktorzy - i fantastyczny wątek młodego niby-policjanta.
Jestem jak najbardziej na tak!

ocenił(a) film na 10
kocurr

haha, fajnie napisane: "Jak na mój skromny i mało znaczący gust";)) gust każdego jest ważny, tylko dla różnych osób, co nie?:P film zarąbisty

ocenił(a) film na 10
kocurr

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones