PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122518}

Nowa policyjna opowieść

Xin jing cha gu shi
7,2 8 650
ocen
7,2 10 1 8650
Nowa policyjna opowieść
powrót do forum filmu Nowa policyjna opowieść

9/10

ocenił(a) film na 9

jak na sensacyjke to mi sie podobal chociaz to totalna bajeczka:) szczegolnie zauroczyl mnie koles w czerwonej czuprynce z mlodziezowego gangu.:):)jest przeslodki:) ogolnie filmik kolorowy, naciagany ale nie nudzilam sie i mysle ze mozna go jak najbardziej polecic:)

ocenił(a) film na 9
MAJANDRA

w moim tlumaczeniu filmu ten w czerwonych wloskach to tzw Fajek :):)

ocenił(a) film na 9
MAJANDRA

PS czy ktos wie jak nazywa sie ten aktor???????????

ocenił(a) film na 7
MAJANDRA

Nazywa sie Terence Yin, a grał gościa o ksywie Fire (Fajer) :)

ocenił(a) film na 4
MAJANDRA

9/10???? No, nie przesadzaj. Racja, może fajnie się oglądało tą bajeczkę, ale było jednak zbyt dużo tych naciągnięć i niedociągnięć, by dawać tak wysoką ocenę. Sam się waham między 6, a 7. A ta akcja na siedzibę gangu, to już na maksa przegięcie. Kto wysyła na grupę dobrze uzbrojonych bandytów w nieznanym terenie grupkę policjantów uzbrojonych w pistoleciki?? Specem w tych sprawach nie jestem, ale ciekawi mnie, jak sobie radzą takie kamizeleczki w kontakcie z pociskiem wystrzelonym z broni długiej?? W porównaniu z tym, to Magdalenka, to świetnie zaplanowana akcja.

ocenił(a) film na 5
wisznu

A propos niedociągnięć lub też tych naciągnięć, to zauważył ktoś z samego początku filmu, jak na jednym znaku była tabliczka z nazwa ulicy..."Hollywood Str." (tylko po angielsku, krzaczków nie widziałem)? A rzekomo był kręcony tylko w Hong Kongu...!? No i poza tym ciężko mi nie zgodzić się z przedmówcą, bo...nawet jak na filmy z Chanem to ten lipny jest!

ocenił(a) film na 10
wisznu

Ja dałem 10/10 i jakby było można dał bym więcej bo ten film wychodzi poza skalę.

ocenił(a) film na 10
MAJANDRA

Żadna bajeczka. Totalnie realistyczny film. Zasługuje na maksymalną ocenę. Nic w nim dodać nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones