PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763603}

Nowi mutanci

The New Mutants
5,3 15 961
ocen
5,3 10 1 15961
5,8 16
ocen krytyków
Nowi mutanci
powrót do forum filmu Nowi mutanci

POSTANOWIENIE

użytkownik usunięty

Postanowiłem sobie już ze dwa lata temu, że skończę "pasjonować się" serialem o MCU z chwilą gdy zobaczę 4 film Avengers. I tu obojętnie co by dalej nie wymyślili, nie będę więcej tego zbierał. Co do X-Men postanowienie jest takie by "pasjonować się" tym póki Fassbender i McAvoy w nich grają, a potem również cięcie. Osobiście jestem już trochę zmęczony tymi filmami. To wszystko zresztą od dawna zmierza ku upadkowi KINA. Ważne są tylko cyferki w Boxoffice, a SZTUKA błąka się i przepada, trafiając na platformy VOD. Osobiście nie chcę dłużej brać w tym udziału.

ocenił(a) film na 6

Ja za to nie oglądając w ogóle avengers'ów i innych takich czekam na ten film, bo jest to powiew świeżości w kinie o super bohaterach.

Bzdura i typowe pieprzenie. Filmów z "głębią" jest tyle lub nawet więcej niż kiedyś - jedynie nie są tak reklamowane, nie mają budżetów liczonych w setkach milionów dolarów (bo i po co?) i wymagają czegoś więcej niż zerknięcia na nagłówki top newsów. Ale nie - najlepiej bredzić głupoty i powtarzać je jak mantrę.

użytkownik usunięty
TheBlur

e... aha

ocenił(a) film na 4

Powiem tylko jedno. Narzekasz na to, a widzę, że ubustwiasz odcinanie kuponów w innych seriach itp ;p

ocenił(a) film na 3

nie pojmuję takiego gadania, kiedy ludzie piszą o oglądaniu jakichś filmów jakby byli do tego zmuszani, a pisanie o postanowieniach typu, że od tego czy innego momentu już czegoś nie oglądam jest dla mnie zupełną abstrakcją. filmy o których piszesz od dawna cierpią na artystyczne deficyty i od dawna liczą się tylko cyferki w box officach, a Ty jednak ciągle to wszystko oglądasz. brzmisz po prostu jak narkoman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones