PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260173}

Numer 23

The Number 23
7,0 123 531
ocen
7,0 10 1 123531
5,1 11
ocen krytyków
Numer 23
powrót do forum filmu Numer 23

Jim Carrey

ocenił(a) film na 6

Zastanawiam się, ile osób zgodzi się ze mną, że wybranie weterana komedii do filmu dotykającego
tak poważnej tematyki stawia nad nim krzyżyk. Przez połowę seansu zastanawiałem się, czy nie
będzie to komedia familijna (choćby przez silenie się na budowanie mrocznego klimatu retrospekcji
ponurą scenografią. Na tle "Domu Snów" czy "Sekretnego Okna" dwudziestka-trójka wypada
kiepsko.

ocenił(a) film na 10
radiogluw

Po prostu trzeba odrzucić uprzedzenia... To nie pierwsza tego typu rola Carreya...

ocenił(a) film na 9
Kempy235

Właśnie, jak się człowiek nastawia na coś konkretnego to istotne sprawy mogące zmienić jego postrzeganie, mu umykają.

ocenił(a) film na 6
radiogluw

zupełnie się nie zgadzam. Carrey to świetny aktor, nie tylko komediowy, i bardzo dobrze poradził sobie z tą rolą

ocenił(a) film na 5
radiogluw

Podobna sytuacja do tej z "Zabić Wspomnienia" z Adamem Sandlerem.

ocenił(a) film na 9
radiogluw

A ja właśnie uwielbiam Carrey'a w poważnych rolach, naprawdę jest świetnym aktorem i potrafi grać. Natomiast nie lubię jego ról komediowych, bo w nich zamiast grać robi tylko glupie miny. Rola w 23 jak dla mnie majstersztyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones