PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260173}

Numer 23

The Number 23
7,0 123 531
ocen
7,0 10 1 123531
5,1 11
ocen krytyków
Numer 23
powrót do forum filmu Numer 23

Minęły dwa lata od kiedy go obejrzałam i wciąż nie mogę się otrząsnąć z tego numeru...
szczególnie, że urodziłam się 3 lutego. Wiem, że to głupota, ale męczy mnie ta liczba straszliwie i
wszędzie ją widzę

ocenił(a) film na 8
marcelam11

Gościu wyluzuj to tylko film :D
Nie wynoś z filmu nic do swojego życia bo jak mówisz że minęły dwa lata i ciągle myślisz o filmie to nie wróży najlepiej, jeśli naprawdę bardzo Cie to męczy i ciągle o tym myślisz zgłoś się do psychologa jak najszybciej, może wykryją jakąś chorobę psychiczną :)
A jak nie chcesz to serio nie myśl o tym, to tylko urojenia :)

ocenił(a) film na 7
marcelam11

Oglądałem ten film pierwszy raz, a potem wyjrzałem za okno, a tam dokładnie naprzeciwko mojego okna na murze pośród różnych napisów starannie napisane 23....

I dalej jest :P

JBBJ

Numer domu mojego sąsiada to 23, widzę to codziennie jak wyglądam przez okno, więc znam ten ból

marcelam11

A ja kiedyś miałem 23 lata, proszę Pani. Do dziś ciężko mi zapomnieć o tej traumie. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 5
szambelan

rocznikowo wlasnie mam 23 lata. ehh caly rok w plecy...

mysl_o_vitz

A idźcie wy wszyscy w cholerę! Urodziłam się 23 kwiecienia, a imieniny mam 23 maja. Jak żyć???

ocenił(a) film na 4
iwa63

Jeśli dodatkowo masz 23lata to masz prawo się bać;-)

Sandro21

Nie mam, więc boję się częściowo :-D

ocenił(a) film na 8
JBBJ

Miałem podobnie. Oglądałem z przyjaciółmi i chciałem udowodnić, że taką paranoję da się zrobić z każdą cyfrą. Zacząłem "A moja data urodzenia to 19.04. 19+4= ... o cholera...". Dobrze, że w trakcie filmu pokazano też naciągane przykłady (jak na przykład to z kolorami farb), bo widz mógłby w paść w manię razem z bohaterem.

dogfang

a ja żeby sąsiadom zrobić na złość zamówiłem tablice rejestracyjna z numerem 2323

JBBJ

przypadek

ocenił(a) film na 7
marcelam11

Skończyłam oglądać ten film, spojrzałam na zegarek i była 23:23.

ocenił(a) film na 8
marcelam11

mam 23 lata, 23 wrzesnia mam urodziny xD

ocenił(a) film na 6
kamil61239

Wszystkiego najlepszego, dzisiaj pierwszy raz obejrzałem film, a po sensie zorientowałem się że jest 23 września godzina 23 xD

ocenił(a) film na 7
marcelam11

ja mam urodziny 03.02 ...
pod koniec filmu również patrze na zegarek a tu 23.23
co za niespodzianki

ocenił(a) film na 6
marcelam11

Wczoraj oglądałem ten film. Gdy się skończył była dokładnie godz 23...

ocenił(a) film na 5
marcelam11

Mnie ta liczba w ogóle nie prześladuje. Wszystko podsumowałem i nigdzie mi nie wyszło 23, więc uważam, że ten film jest naciągany.

ocenił(a) film na 6
WujekEnzo

no co ty, serio? :D

ocenił(a) film na 5
klanlpw

Nie dla beki. Ale i tak uważam, że Jim Carry wypadł słabo w tej roli, a film całkowicie mi nie przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 6
marcelam11

urodzony 11.12 :)

ocenił(a) film na 4
marcel_supertramp

Skończyłem oglądać ten film o 17:09 i niech teraz jakiś mądrala zrobi z tego 23. Większość filmu to dla mnie zwykłe brednie, końcówka co nieco wyjaśnia, ale też wydaje mi się to dość naciągane. To chyba najsłabsza rola Careya, jaką pamiętam. Stąd też ocena jest taka a nie inna.

ocenił(a) film na 4
Sandro21

1+7+9=17 a że mamy 12 marca to 17+1+2+3=23
Dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
marcel_supertramp

a ja 12.11 :D

ocenił(a) film na 8
marcelam11

Mam podobnie, liczbę 23 widzę kilka razy dziennie, ale dzięki niej wygrałem kino domowe ;)

ocenił(a) film na 8
marcelam11

Obejrzałem dziś ten film, a po przeczytaniu kilku wątków na filmweb, sprawdziłem dzisiejszą datę - 13.10.2017. 13+10= 23 :D

ocenił(a) film na 4
Promulgacja

Zapomniałeś doliczyć roku.

ocenił(a) film na 7
marcelam11

Nie mogłem spać nad ranem, więc postanowiłem dokończyć owy film, zaczęty poprzedniego wieczoru. I w ten sposób nieświadomie skończyłem go o 6:00, dnia 29 grudnia....29-6=23

ocenił(a) film na 4
Ogniozbytmistrz

To już jest kombinowanie na siłę. Dlaczego nie doliczyłeś miesiąca albo roku? Bo by się nie zgodziło?

ocenił(a) film na 5
marcelam11

To tylko pokazuje jak mózg działa wybiórczo ;) ale to bardzo dobrze! Gdy skończyłem oglądać film w ten sam dzień oglądałem "Co ludzie powiedzą" i tam liczba 23 pojawiła się dwa razy, jako numer posesji i czegoś jeszcze. Gdyby nie ten film pewnie nie zwróciłbym na to uwagi :P Dla mnie ważniejszą liczbą jest 27 :P

ocenił(a) film na 6
marcelam11

A ja przed tym filmem oglądałem Kupca weneckiego (napisany przez Szekspira), a tam gra Lynn Collins, która zaciekawiła mnie swoją urodą, więc wszedłem na jej profil na filmwebie żeby zobaczyć w czym jeszcze grała no i się okazało, że między innymi w Numerze 23. Zaciekawił mnie opis filmu i postanowiłem go obejrzeć, no i na początku mówią, że Shakespeare urodził się 23 kwietnia...no to taka koincydencja mi się przytrafiła.

ocenił(a) film na 6
georgeAzbest

Przeczytałem ten komentarz o godzinie 23:23

ocenił(a) film na 6
marcelam11

Gdy skończyłem dziś oglądać była 12;32...(23 i 32) :O hahah

marcelam11

dziś jest 03 2023 i tez jest 3

marcelam11

masz urojenia a to tylko fikcyjny film i nie ma wszędzie liczby 23 niby gdzie?

marcelam11

zgłoś się do psychiatry jak masz obsesję na punkcie liczby 23 a film to tylko fikcja więc o co takie HALO to ja 23 23 23 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones