PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109978}

O dwóch takich, co poszli w miasto

Harold & Kumar Go to White Castle
7,1 75 055
ocen
7,1 10 1 75055
4,5 8
ocen krytyków
O dwóch takich, co poszli w miasto
powrót do forum filmu O dwóch takich, co poszli w miasto

A moze to ja jestem dretwa. Beznadziejny film 2/10

weronikax25

Być może jest własnie tak jak mówisz. Jak dla Ciebie jest to beznadziejna komedia to to nie bierz się za filmy pokroju tego, któremu byłaś łaskawa wystawić tak subiektywną cenzurkę.

ocenił(a) film na 2
weronikax25

Zgadzam się... film jest po prostu żałosny

ocenił(a) film na 2
ousia

Też tak myślę.

weronikax25

typowa komedia dla ćwierćinteligentów!

milenasy

A no tak bym zapomniał, że ubaw i dobrą zabawę można czerpać tylko z inteligentnej rozrywki.
Zakładam, że pan dla rozrywki zaczyna skoczkiem z b8 na c6

ocenił(a) film na 10
Sergij

Pokazałeś klasę tym komentarzem, który był tak samo ironiczny i inteligentny jak ten film. Pozdrawiam serdecznie i uprzedzam, że napisałam to zupełnie szczerze.

użytkownik usunięty
milenasy

bzurda! Ktoś Ci głupot naopowiadał i jeszcze uwierzyłas. Głupkowata / prosta komedia może bawić zarówno debila jak i geniusza. Z ta różnica ze głupek raczej nie jest świadomy poziomu żartów. Następnym razem zanim uwierzysz w jakiś mit na temat ludzi inteligentnych postaraj się spytać przynajmniej kilku o zdanie ( jak takich znaleźć, wbrew pozorom nie jest to łatwe, ale to Ci którzy no wiesz ->zazwyczaj nie uważają się za ekspertów w każdej dziedzinie i maja świadomość ze w gruncie rzeczy ciężko być czegoś pewnym, aha nie rzucaj tez hasłami w stylu „to jest dla cwiercnteligentow, a to dla mężczyzn, a to dla lewaków itp itd)
Btw Kiedyś na własna rękę szukałem informacji o poczuciu humoru jednostek które oceniałem za wybitne. Bardzo często, umysły który zmieniły świat miały delikatniej mówiąc niesmaczne poczucie humoru( naturalnie z mojego punktu widzenia)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
weronikax25

No chyba jesteś drętwa bo to jedna z najlepszych komedii jakie widziałem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
weronikax25

"Głupi i głupszy" oceniłaś na 10, a jest tak samo głupawy ;/

ocenił(a) film na 8
Adam92ea

Dużo bardziej głupawy wręcz

ocenił(a) film na 3
weronikax25

zgadzam się, film rzeczywiście słaby, z niesmacznym, seksistowskim humorem i wulgaryzmami, JEDYNYM momentem w całym filmie, na którym uśmiałam się była scena z mutantem (tym z wrzodami :D) jak jechali z nim w samochodzie

ocenił(a) film na 8
uszelka

ojej seks i wulgaryzmy :( To takie deprawujące...

kryszti

Po co dyskutujesz z dorastającymi gówniarami? Przecież one próbują wykazać jakie to są dojrzałe i inteligentne.

ocenił(a) film na 10
weronikax25

Nawet bardzo drętwa...

ocenił(a) film na 8
weronikax25

sądzę że ci którzy nigdy nie mieli marihuany w ustach tak naprawdę nie zrozumieją tego filmu i nie powinni się wypowiadać w tym temacie

ocenił(a) film na 10
norton003

I to jest właśnie dokładnie to co pomyślałam czytając komentarze. Podczas oglądania filmu robiłam to co chłopaki, więc łatwiej mi to zrozumieć ^^ genialny film

ocenił(a) film na 8
weronikax25

idź do sejmu;)

weronikax25

Zatem jesteś drętwa ,jak stwierdziłaś:D. Film to odmóżdżacz a nie górnolotna komedia romantyczna.Głupi i głupszy to również odmóżdżacz-komedie,które nie wnoszą nic poza uśmiechem na gębie i tyle.I do NORTON003-nie potrzeba marychy,tzn.nie jest koniecznością:))ale lepiej mieć niźli nie mieć:D
Pozdro

ocenił(a) film na 9
weronikax25

Każdego człowieka bawi coś innego - nie ma no to wpływu inteligencja,zawód czy wykształcenie. Jeżeli Ci się nie podoba - to trudno ale nie musisz od razu nawoływać do tego innych. Tylko naprawdę ograniczone osoby tego nie rozumieją.

ocenił(a) film na 5
weronikax25

Ogladalem pierwsza i druga czesc i powiem szczerze, ze mnie rowniez jedynka nie przypasowala. Na drugiej czesci jakos czesciej sie smialem, choc klimat podobny.
Kazdy inaczej odbiera to co widzi ;P

ocenił(a) film na 10
weronikax25

jesteś drętwa ;)

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 6
weronikax25

Aż tak zły to nie był... Ale nie lubie komedii tego typu, obejrzałam gdyż znajomi mi go polecili. 6/10 można dać :)

ocenił(a) film na 5
weronikax25

druga część zdecydowanie lepsza :P

weronikax25

bo musisz do tego zajarać ,pewnie dlatego

ocenił(a) film na 10
viiper

Dokładnie ^^

ocenił(a) film na 1
weronikax25

Nie jesteś sama. Jest dużo Głupiego amerykańskie kina, które na siłę próbuje być śmieszne, ale ten film przekroczył wszystkie granice durnoty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones