PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8232}
5,2 7 973
oceny
5,2 10 1 7973
5,6 5
ocen krytyków
O dwóch takich, co ukradli Księżyc
powrót do forum filmu O dwóch takich, co ukradli Księżyc

Ktoś wie, jak się dalej potoczyły ich losy? Zagrali gdzieś jeszcze?

ocenił(a) film na 5
HellAwaits

Z tego co wiem, to Lech zagrał jakiegoś prezydenta Polski w "5 dni wojny".

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HellAwaits

Lecz Kaczyński zginął w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, niektórzy twierdzą że to był zamach
natomiast jego brat bliźniak stoi na czele partii Prawo i Sprawiedliwość
myślę, że pomogłem bo wiem, że naprawdę ciężko znaleźć coś na temat tych dwóch aktorów

matimat17

Dowcipasy... osoba pytała o karierę aktorska , o polityce to każdy wie....

kedarlupus

Przecież to od początku było jajcowanie:


_______________
/ \
/ \
/ \
Joke →------------------/ You \-----------------------→

matimat17

Dobre... :)

ocenił(a) film na 5
matimat17

Tak na poważnie, to oni chyba nigdzie indziej nie zagrali...
A mniej poważnie : Jaro obecnie odgrywa główną rolę w czarnej komedii sensacyjnej :Polska polityka...

matimat17

Jesteście nieźli w szukaniu tych informacji. Jak jesteście tacy dobrzy to może znajdźcie co się stało z chłopcem, który zagrał główną rolę w ekranizacji ,,Historii żółtej ciżemki" i z chłopcem, który grał Bogusia w wojennym dramacie ,,Wolne miasto". Też nic o nich nie słychać a myślałem, że coś tam jeszcze zagrają.

HellAwaits

Zagrali w najdłuższym, nieprzerwanie istniejącym polskim serialu, py. "Sejm RP". Nie ma go w ich filmografiach, bo Filmweb to ignoranci.

RustyRyan

Niestety, w 2010 Lech na stałe porzucił karierę. Natomiast Jarosław udziela się nadal, choć zwyczajowa energia, z którą wcielał się w swoje role, ostatnio jakoś opadła.
Słyszałam też, że dzisiaj w telewizji wystąpił nowy kolega Jarosława, niejaki Andrzej D. Podobno to on ma zastąpić głównego bohatera, wiesz coś o tym?

littlelotte52996

Reżyser wiedział, co robi, zdejmując z pierwszego planu Jarosława. Z kolei Andrzej osobiście swoją grą mnie nie przekonuje, choć wiem, że ma dość dużo zwolenników.

RustyRyan

Właśnie słyszałam, że niby ma się coś zmienić też na stanowisku reżysera - jakaś Beata Igło? Druto? Coś w tym stylu, jakieś krawieckie takie.
Mnie Andrzej przekonuje bardziej niż jego poprzednik, mimo wszystko - uważam, że byli inni aktorzy godni zagrać tę rolę.

littlelotte52996

Beata Szydło, proszę Pani. Słyszałem, że Duda i Szydło znani są ze współpracy przy innych produkcjach, więc może i tu Pan Andrzej zostanie poprowadzony w dobrym kierunku i przekona resztę ludu. Natomiast sama Pani reżyser jakaś taka zarozumiała się wydaje, ale cóż może wykorzysta to w serialu?

RustyRyan

Filmweb to nie ignoranci tylko polsko języczna prasa zagraniczna i stoją tam gdzie kiedyś stało ZOMO!

HellAwaits

"Czy leci z nami pilot?"

HellAwaits

ponoć jeden z tych dwóch aktorów zginął w tragiczny sposób

miliboom

Ta tragiczna śmierć miała miejsce w serialu pt. 'Sejm RP', by mógł on odejść z tego serialu, a tak żyje i ma się dobrze, ale chyba w niczym już nie gra :/

miliboom

Znów kartony...

HellAwaits

No i wykrakał ;p

HellAwaits

Podobno jeden z nich próbuje zrobić polski remake filmu "Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi". Jak dotąd idzie mu całkiem nieźle.

martins_92

To dlaczego ma 39% poparcia i mu tylko rośnie ? ;)

Kadex

Bo kupił wyborców programem 500+, nie zważając na to, że ten program niszczy polską gospodarkę.

martins_92

To dlaczego zapowiedzieli wprowadzenie ustawy o zmniejszeniu wieku emerytalnego do marca 2017 roku ?

Kadex

I co z tego, że będzie zmniejszony wiek emerytalny (o ile w ogóle będzie) jak emerytury będą tak małe, że ludziom na życie nie starczy...

martins_92

4 lata to dość dużo, i warto dodać tylko tyle że Polak we wszystkim minusy znajdzie...

Kadex

To nie minusy tylko rzeczywistość. Co ci po wcześniejszej emeryturze jak nawet nie będziesz w stanie się z niej utrzymać? A państwo do emerytur na pewno nie dopłaci, bo program 500+ to studnia bez dna.

martins_92

Brawo, bo teraz osoby dostające 500+ będą mieli sprawdzane zachowanie, a jeśli odpowiednie służby dowiedzą się iż pieniądze przetrwoniane są na alkohol, kawę lub używki to pieniądze opiekuna zostają odebrane a on dostaje tokeny które może wymieniać jedynie na środki czystości, żywność, artykuły szkolne, ubrania i książki. Uważam że PiS bardzo dobrze wywiązuje się z obowiązków.

Kadex

Oczywiście, bo przecież jeśli TVPiS podaje, że WSZYSTKIE rodziny korzystające z programu 500+ będą sprawdzane, to tak na pewno się stanie. Narodowa telewizja nigdy się nie myli, a swoją wiarygodność potwierdza cytując zagranicznych polityków i bezstronnych ekspertów.

martins_92

Będą tylko te które mają zgłoszenia od sąsiadów. Doszukujecie się najmniejszego błędu.

Kadex

Tu nie trzeba się "doszukiwać" błędów, bo one są widoczne gołym okiem. I proszę się do mnie nie zwracać w liczbie mnogiej "per wy", bo (jeszcze) nie żyjemy w państwie komunistycznym.

martins_92

Wybacz, ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy PiSem a Platformą czy Nowoczesną, to wolę faszyzm aniżeli komunizm.

Kadex

Niby faszyzm, a propaganda jak za komuny.

martins_92

Raczej propaganda faszystowska. Proponuję trochę poczytać o ustawach Josepha Goebbelsa.

HellAwaits

Placek to teraz dopiero się rozegrał

ocenił(a) film na 8
chemas

Placek to robi za suflera w serialu Andrzej i Beatka

giovanni50

Panowie, jak wiecie, to już nieaktualne ;)

djrav77

No nie, faktycznie ;)
Witaj dj :)

ocenił(a) film na 8
chemas

Chcieli ukraść księżyc a potem założyli spółkę Srebrna by zbudować K-Tower

HellAwaits

Przecież onaj trafili do polityki. Lech był prrzydentem, a Jarosław premierem.

HellAwaits

A to nie jest tak że "Smoleńsk" i "O dwóch takich co coś tam coś tam" to jedno uniwersum? KCU?

paszteton123

To powinno być w rubryce "powiązane".

HellAwaits

Hahaha!!!
Najlepszy temat filmwebu :D

mania19

haha :)
jeden z lepszych :)

chemas

Niektorzy mają świetne poczucie humoru :)

Wybierasz się w tym roku na Woodstock?

mania19

Mają , mają :)
No niestety, brak czasu i funduszy, a poza tym ekipy nie dało się zorganizować.
Ale za rok nja pewno :)

HellAwaits

Jeden z nich zagrał kiedyś w przedstawieniu ulicznym odegranym na jednej ze stołecznych traktów.Słynna mocna scena z bezdomnym,która przeszła do klasyki polskiego aktorstwa.Z kolei drugiemu na słynnych deskach teatru na Wiejskiej,zamarzyła się rola z "Ferdydurke",ta w z robieniem gąb.Mimicznie wyszła znakomicie,gorzej było z opanowaniem tekstu,musiał jak to się mówi w branży "szyć".Wykazał się znakomitym warsztatem krasomówczym i wielkim talentem dramatycznym.To też była mocna scena,szeroko komentowana do dzisiaj w branży i na forum publicznym.Nie roszczę sobie prawa do oceny która z tych dwóch ról okazała się bardziej wybitna.Może Wy się wypowiecie?

HellAwaits

Jeden zagrał w 2010 w jakimś filmie o samolotach a drugi do dzisiaj gra ludziom na nerwach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones