PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8232}
5,2 7 973
oceny
5,2 10 1 7973
5,6 5
ocen krytyków
O dwóch takich, co ukradli Księżyc
powrót do forum filmu O dwóch takich, co ukradli Księżyc

wiem ,że telewizorek zasiał nienawiść ,ale bez przesady .Zaraz zobaczę jakie noty ma bajka "Kaczor Donald " ...a jak 8.0 ;D
Nie ,nie głosowałam na PIS (uprzedzam "zarzuty" ) zwyczajnie jestem obiektywna .

użytkownik usunięty
Heidi666

nie, film jest beznadziejny, gra aktorska na strasznym poziomie, żenada

a mi się mimo wszystko podobało ; )

ocenił(a) film na 10
Heidi666

Obiektywnie film jest bardzo fajny oczywiście należy wziąć pod uwagę że to film dla maluchów. Podobnie nie można źle oceniać filmu "Bolek i Lolek" za to że np. aviatorka-6 już z niego wyrosła. Inną grupę oceniających stanowi np. Kacper1984 który twierdzi że choć filmu nie oglądał to i tak ocenia na 1 bo wiadomo kim są Kaczyńscy. Niewtajemniczonym przypominam że w filmie grają apolityczne dzieci a nie prezydent i premier. Przy obecnej ubogiej ofercie filmów dla najmłodszych ten film to perełka- jest dowcipny, ma pozytywne przesłanie i nawet dorośli mogą się pośmiać z niektórych scen. Bardzo polecam.

ocenił(a) film na 6
Heidi666

Jak na film sprzed 50 lat niezły, Kaczyńscy wtedy jeszcze zabawni byli :D
Kto by pomyslał co z nich wyrośnie :)

Andy400

patrioci:)

ocenił(a) film na 6
ostryrobcio

He, he :) nikt by wtedy nie pomyślał o tym a dziś wiadomo jak jest i co jest.... ehhh.

ocenił(a) film na 4
ostryrobcio

Kto nie jest z nami jest przeciwko nam. TYLKO KACZYŃSKI!

Heidi666

Ja nie lubię polityki braci Kaczyńskich i sam PIS uważam za partię krzykaczy i prowokatorów, acz uważam, że taka partia jest potrzebna, bo i tacy ludzie w Polsce są i muszą mieć swoją partię. Sam film, kiedy obejrzę, zamierzam ocenić tylko ze względu na rzeczywisty poziom filmu, a nie obsadę.

Mowiacy_do_reki

i bardzo dobrze !

ocenił(a) film na 4
Mowiacy_do_reki

KIEDY DOJDZIEMY DO WŁADZY ZAPŁACISZ ZA TE SŁOWA. TYLKO KACZYŃSKI!

slasher518

Uuu, a ciekawe z czego ty zapłacisz? Myślisz, że Kaczyński da ci ciepłą posadkę? Ciekawe za co? Za to co gadasz, to będziesz pierwszy na jego liście.

Heidi666

zn, co starasz się udowodnić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones