PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666433}

O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu

A Girl Walks Home Alone at Night
6,9 12 752
oceny
6,9 10 1 12752
6,2 19
ocen krytyków
O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
powrót do forum filmu O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu

Zwiastun zapowiadał coś miłego, ale okazało się, że to film bez polotu. Na uwagę zasługują zdjęcia i muzyka oraz brak kolorów, tworzący niezły klimat, lecz historia ta nie wzrusza i nie zmusza do refleksji. Dużo bardziej frapująca była opowieść o małej wampirzycy z filmów "Pozwól mi wejść". Przez moment pomyślałem, że Sheila Vand będzie jasnym punktem tego programu, do którego będę czule wracał myślami, ale potem zdałem sobie sprawę, że za bardzo przypomina mi mojego kolegę i przestała mi się podobać. Za jakiś czas film ten może bardziej mi podejdzie, bo już będę wiedział czego się spodziewać.

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

Twój kolega po zabiciu kilku ludzi też nie ma wyrzutów sumienia? :<

ocenił(a) film na 6
doliwaq

Chodziło mi o wygląd :)

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

Masz ładnego kolegę xD

ocenił(a) film na 6
doliwaq

Yyyyy o.O

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Oh, odnalazłem mojego mentora, no proszę.
Też oceniam na 6, głównie za muzykę, zdjęcia i klimat :)

ocenił(a) film na 6
Rafii96

I co w związku z tym?

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Wyrażam swoją opinię tak samo jak Ty. Równie dobrze pod Twoim postem mógłbym napisać "i co w związku z tym?"
Chyba nie wiesz, do czego służy ten portal, że zadajesz takie infantylne pytania.

ocenił(a) film na 6
Rafii96

Widzę, że jeszcze Ci mało po tym, jak się skompromitowałeś w swoim temacie o "Obecności" :)
Spójrz jeszcze raz na to, co przed godziną napisałeś. Wyraziłeś swoją opinię na temat filmu w odpowiedzi na mój komentarz, tak jakby miało mnie interesować to, co o nim myślisz. Jeśli chcesz wyrazić opinię na temat powyższego filmu, stwórz nowy, neutralny wątek - do tego też służy ten portal, i nie zawracaj mi głowy.

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Kto się skompromitował ten się skompromitował osobo o zawężonych horyzontach myślowych ;)
Mam takie same prawo założyć nowy wątek jak skomentować już istniejący, w tym przypadku Twój. Guzik mnie obchodzi, czy Cię interesuje moja opinia, nie napisałem jej dla Ciebie.

ocenił(a) film na 6
Rafii96

Oczywiście, że masz do tego prawo, tylko zauważ, że w tym przypadku wygląda to komicznie. Nawiasem mówiąc, zauważyłeś, że robisz tu offtop? Czy do tego też służy to forum według Ciebie?

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Po prostu chciałem z Tobą porozmawiać, bo jesteś moim mentorem życiowym i filmowym, a ten portal służy również do dyskusji :)

ocenił(a) film na 6
Rafii96

Do prowadzenia dyskusji nie wystarczy chęć tylko jednej osoby. Napisałem Ci już wcześniej, żebyś mnie nie męczył. Potrafisz to uszanować?

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Myślałem, że porozmawiamy o filmie i "głębszych" jego aspektach :(
Gdybyś nie chciał, to nie odpisałbyś nawet na mój pierwszy post, a drążysz już od godziny :D
Mega gość z Ciebie

ocenił(a) film na 6
Rafii96

Ja drążę? Pisanie każdej z moich odpowiedzi nie trwało dłużej niż kilkanaście sekund. Chyba nie myślałeś, że ostatnią godzinę poświęciłem tylko i wyłącznie tej wymianie zdań?

Nie wiem, ile razy już wcześniej wspominałem, że podyskutować o filmie to ja mogę z kimś, kto cokolwiek wie na ten temat i wykazuje jakiekolwiek przejawy inteligencji. Rozmowę z Tobą uważam za bezcelową, więc jeszcze raz pytam, czy potrafisz to uszanować i przestać do mnie pisać, czy zwyczajnie muszę Cię olać?

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Jak byś przejawiał te swoje objawy inteligencji, to już dawno byś mnie olał ignorancie ;)
Leć spać znawco, świetlana przyszłość w byciu przeintelektualizowanym ekspertem w dziedzinie życia, filmów oraz Języka Polskiego stoi przed Tobą świetlanym otworem. Rano znów będziesz mógł wypowiedzieć się w internecie i pojechać komuś mlodszemu od siebie, bo przecież jak ktos jest mlodszy, to jest glupoty! Ty sie urodziles od razu po 30stce :D
Jezeli naprawde myslisz, ze uznałem, iz przez cala godzine tylko odpisywałeś, to serio nie emanujesz inteligencją, tylko iluzją swojej mądrości. Po prostu nasza wymiana zdań rozegrała sie na przestrzeni godziny, bo to nie jest czat online tylko forum, a co robiles w miedzy czasie, to mnie nie interesuje.
Nabijaj dalej swój "mięsień" porażającej inteligencji, nie ograniczaj się.

ocenił(a) film na 6
Rafii96

Cóż za tyrada! Dziękuję za dokładne wyjaśnienie wszystkiego. Śpij spokojnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones