PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562509}

O północy w Paryżu

Midnight in Paris
7,1 200 062
oceny
7,1 10 1 200062
7,1 32
oceny krytyków
O północy w Paryżu
powrót do forum filmu O północy w Paryżu

świetny

ocenił(a) film na 9

niesamowity klimat, muzyka, zdjęcia..

ocenił(a) film na 10
filmowa_tasma

Witam! Zapraszam na fan page tego kultowego już filmu Wystarczy wpisać na fb: O północy w Paryżu Fanpage. Jesteśmy nowym tworem ale nie damy zapomnieć o tym dziele :) Tylko dla fanów !!!

ocenił(a) film na 6
filmowa_tasma

Zdjęcia to akurat nie jest najwiekszy atut tego filmu. Paryż piękny, ale tutaj mamy typowe dla Allena zbliżenia zamiast uchwycic piękno samego miasta.

ocenił(a) film na 9
kashmir23

Ponieważ to nie jest film podróżniczy, tu przede wszystkim liczy się scenariusz, klimat i to boskie przegadanie

ocenił(a) film na 8
filmowa_tasma

Paryski klimat oczywiście zachwyca, jednak nie wiem co twórcą strzeliło do głowy żeby w głównej roli obsadzić Owena Willsona - generalnie obniżył on poziom aktorstwa w tym filmie

ocenił(a) film na 9
tomaslaw2

Wydaje mi się , że to było działanie zamierzone : miało nastąpić zderzenie typowego Amerykanina (w 90% artysty niskich lotów) z urokiem starego kontynentu ...

ocenił(a) film na 9
tomaslaw2

... zresztą zagrał całkiem uroczo , w sumie pasował do tej roli. W ogóle aktorzy bardzo dobrze dobrani, świetnie zagrali , również drugoplanowi. Gdy do tego dodać rewelacyjna reżyserię i muzykę, właśnie : muzykę. Za nią dodałem 1 punkt

ocenił(a) film na 9
tomaslaw2

Mi bardzo pasowało to obsadzenie