PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562509}

O północy w Paryżu

Midnight in Paris
7,1 200 208
ocen
7,1 10 1 200208
7,3 36
ocen krytyków
O północy w Paryżu
powrót do forum filmu O północy w Paryżu

Szczerze polecam wszystkim.

ocenił(a) film na 10
konkret_37

Witam! Zapraszam na fan page tego kultowego już filmu Wystarczy wpisać na fb: O północy w Paryżu Fanpage. Jesteśmy nowym tworem ale nie damy zapomnieć o tym dziele :) Tylko dla fanów !!!

ocenił(a) film na 7
konkret_37

Jestem pozytywnie zaskoczony. Świetny scenariusz, choć 9, ani 10 ode mnie dostanie to trzyma poziom. Nie spodziewałem się aż tak dobrego filmu po Woodym Allenie. Obejrzałem go bardziej ze względu na aktorów. Po raz pierwszy nie wkurzała mnie Marion Cotillard.

ocenił(a) film na 9
tulpa

Czy ja wiem czy oryginalne? Temat podroży w czasie, nie jest czymś nowym w kinematografii, tylko w filmach o podobnej tematyce które oglądałem musiał powstać problem "czy on wróci?" "co się z nim stanie?" i nagle widz w natłoku tych pytań i problemów zaczyna się denerwować itp. Woody nie zadał sobie tego trudu i chwała mu za to, bo stworzył film subtelny, łagodny, prosty a zarazem przyjemny w oglądaniu, bez wielkich fajerwerków i wielkiego patosu.

ocenił(a) film na 7
Ciamcik88

Sam temat podróży w czasie nie, ale to w jaki sposób to zostało zrobione już tak. A tak w ogóle na początku myślałem że on się nie przenosi w czasie tylko oni go nabierają i zrobili zmowę przeciwko niemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones