PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562509}

O północy w Paryżu

Midnight in Paris
7,1 200 056
ocen
7,1 10 1 200056
7,1 32
oceny krytyków
O północy w Paryżu
powrót do forum filmu O północy w Paryżu

PARYŻ LAT 20!

użytkownik usunięty

kocham, kocham, kocham! Salvador Dalí, F. Scott i Zelda Fitzgerald , Luis Buñuel, Pablo Picasso , Ernest Hemingway....Paryż jest przepięknym miastem, ale w połączeniu z klimatem lat 20 jest magiczny, cudowny, nieziemski! Te stroje, ta atmosfera...Marion Cotillard jest przepiękna, Rachel McAdams urocza, Owen Wilson naprawdę przekonywujący....i Adrien Brody jako Salvador Dalí oraz Tom Hiddleston jako F. Scott Fitzgerald....to wszystko sprawia, że bardzo często wracam do tego filmu, i zawsze oglądam go z tą samą przyjemnością ;)

ocenił(a) film na 10

Witam! Zapraszam na fan page tego kultowego już filmu Wystarczy wpisać na fb: O północy w Paryżu Fanpage. Jesteśmy nowym tworem ale nie damy zapomnieć o tym dziele :) Tylko dla fanów !!!

ocenił(a) film na 9

Całkowita racja. Niestety zauważyłem, że masa ludzików nie czuje tego

chemas

Na szczęście jest sporo takich, którzy to czują. Przecudowny film ze wspaniałą muzyką, niesamowitym nastrojem. Oglądałam go wiele razy i nigdy mi się nie znudzi, jeden z moich najbardziej ulubionych filmów, którego nigdy nie zapomnę.
Za każdym razem jestem oczarowana i zafascynowana, zarówno fabułą, przewijającymi się postaciami, jak też grą aktorów. Finezja!

ocenił(a) film na 9
elah53

Zgadza się :)

Picasso był komuchem.