PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029}

Obława

Takedown
6,9 2 856
ocen
6,9 10 1 2856
Obława
powrót do forum filmu Obława

Angie

ocenił(a) film na 10

Film byłby lepshy gdyby wystąpiła w nim Angelinka nyu...w popshedniej czesci grała wspaniale a w tej nie i film mi sie podobał ale dużo mnie =

Qtasia_ssj4

Co ty wygadujesz ....
Angelina jest dobra jako modelka (chyba)..
Ale aktorka z niej fatalna !!

ocenił(a) film na 8
Qtasia_ssj4

Film hakerzy nie jest wcale żadną pierwszą częścią, Takedown to całkowicie osobny film. Poza tym hackerzy to byla beznadziejna bajeczka nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

Ten film jest realny bez żadne ściemy i bzdur w stylu fantastycznych włamań i łamania haseł.

Borat

Na hackerów I trzeba patrzeć innym okiem. Jest to totalna fikcja i tak trzeba to traktować. Mi tam film się podobał, bo potrafię odróżnić fikcję od filmu realistycznego. Druga część to coś a'la film biograficzny - z reguły realistyczny:) Moim zdaniem był całkiem niezły, należy przeczytać książkową biografie Mitnicka żeby go ocenić.

Borat

#Borat - cracker, nie haker. Po więcej na Wikipedię.

Qtasia_ssj4

Naucz się używać polskich znaków diakrytycznych, i na Boga nie pish! Jestem tolerancyjny, poza poniedziałkami i sytuacji gdy ktoś kpi z ojczystego języka.

ocenił(a) film na 8
ideabox

Znalazła się kolejna tania imitacja prof. Miodka :)


użytkownik usunięty
Borat

No to po belkotshymy se.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones