PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 787
ocen
6,6 10 1 49787
7,2 24
oceny krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

"Pestka" zdradziła, bo chciała stracić dziewictwo z kolaborantem. Kolejność scen została tak przemontowana, że się pogubiłem.

1. Czy muchomory dla Niemców były zatrute, czy kucharz zdążył je pozbawić toksyn?

2. Czy dawny związek z Hanną był może znakiem, że to kapral "Wydra" zdradził lub ona?

3. Dlaczego Henryk rozwalił się pyskiem o drzewo i zginął? Czy to na pewno działo się podczas wojny?

4. Dlaczego "Pestka" poszła do Niemców? Czy chciała pomóc komuś z rodziny?

5. Skąd oni w tych Bieszczadach tylu tych Niemców nałapali? Co ci Niemcy tam robili? Przecież Niemcy nie zrzucali desantów na okupowaną już Polskę? Dobrze rozumuję?

6. O czym był ten film?

7. Czy mam rację twierdząc, że "Obława" to kolejny polski gniot? Wielu dialogów nie słyszałem, bo jak zwykle dźwięk był godny politowania.

8. Czy Rosati ma tylko ładna buzię, a resztę już nie? Czy może jestem ślepy?

yadin

9. Czy żołnierze Armii Krajowej mieszkali w lepiankach w Bieszczadach i chodzili ubrani w podarte futra z norek?

10. Henryk był półimpotentem i dlatego odpuścił sobie chędożenie "Pestki", bo bał się kolejnej porażki?

Najlepszy polski film o polskim podziemiu.

yadin

A ja mam tylko jedno pytanie. Z jakiego powodu ubzdurałeś sobie te nieszczęsne Bieszczady?

ocenił(a) film na 8
Chalmers

Chrzanił od rzeczy, bo gówno załapał z tego filmu. Mijają prawie 4 lata od komentarza to może trochę dojrzał i zrozumiałby coś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones