PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134}

Obcy: Przebudzenie

Alien: Resurrection
7,0 99 778
ocen
7,0 10 1 99778
5,6 15
ocen krytyków
Obcy: Przebudzenie
powrót do forum filmu Obcy: Przebudzenie

Gniot z idiotyczną fabułą i bohaterami, nastawiony tylko na gore. W dodatku ta okropna Winona
Ryder. Film gorszy nawet od słabej trzeciej części. Gdzie mu tam do klimatu pierwszego filmu. Ocena
7,2 zdecydowanie zawyżona, 4/10 to max

ocenił(a) film na 7
Asura_Nirvana

Zgoda, że to najsłabsza część, ale "4" to za niska ocena.Widziałem wiele gorszych filmów od tego.Efekty specjalne są tutaj mimo wszystko dobre, zdjęcia również.

ocenił(a) film na 2
Peter2013

To jest szmira. Denny scenariusz, zero klimatu, dziwne pomysły i totalny gwałt na logice i jakiejkolwiek nauce biologicznej. Ogólnie tworzy to świat mało wiarygodny i tak naciągany, że było nieprzyjemnością to oglądać.

ocenił(a) film na 3
Sllipp

Z klawiatury mi to wyjąłeś ;-) Z niechęcią, ale muszę przyznać, że Obcy kontra Predator był lepszą rozrywką, głupawą, ale rozrywką. Czwórka strasznie mnie wymęczyła. Wieje nudą i sztucznością. Ryderowa jak drewno.

ocenił(a) film na 5
Peter2013

Muzyka i efekty specjalne plus scenografia. To ratuje ten film. No i klimat.

użytkownik usunięty
Asura_Nirvana

co ty masz kur.. do Winony Ryder? Jedz kał dobrze ci zrobi bo gadasz od rzeczy.

ocenił(a) film na 5
Asura_Nirvana

To jest cześć która powstała już tylko dla kasy i na siłę. Nikt tutaj niczego ambitnego zrobić nie chciał i powstał film z niższej półki .

ocenił(a) film na 4
Asura_Nirvana

Durniejsza od tej części może być tylko kolejna: Obcy w krainie Smerfów. Po słabym Obcym 3 to totalny gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones