PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665400}

Obcy: Przymierze

Alien: Covenant
5,7 78 958
ocen
5,7 10 1 78958
4,8 32
oceny krytyków
Obcy: Przymierze
powrót do forum filmu Obcy: Przymierze

Jestem świeżo po projekcji filmu, i muszę powiedzieć że nie pamiętam kiedy z kina wyszedłem aż tak bardzo zawiedziony. Dawno nie widziałem tak poszatkowanego scenariusza który nie trzyma sie kupy, a widza ma za jakiego idiotę. Obcy który dorasta z 5 minut. Oczywiście scenografia lokalizacje jak dla mnie majstersztyk, ale to żeby film nie miał za grosza grozy, żeby był nudny, a scenariusz napisany jakby na kolanie... tego to nie rozumiem, chyba komuś zależy żeby uśmiercić universum Obcego a po Ridleyu widać ze czas sę kończy i pozostały mu egzystencjalne przemyślenia w bardzo tanim wydaniu. Jak dla mnie jedyną osobą która będzie w stanie podnieść temat obcego i powrócić na dawne tory jest Neill Blomkamp.

zageszczacz

Jak dla mnie 9/10 ... co ci się tam kupy nie trzyma ? bardzo dobry scenariusz ... i to nie jest jeszcze ten obcy którego znamy

Szaja_Labaf

Choćby zachowanie bohaterów jest idiotyczne. Jak z jakiegoś slashera.

_Zero_

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

Szaja_Labaf

Skoro nie wiesz co się w Covenancie kupy nie trzyma to pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4
zageszczacz

Zgadzam się, jednym słowem zawód... Mogli wybrać inny scenariusz...

przemek044w

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 2
zageszczacz

Pan Scott to już dziadek. Ciepłe kapcie i kocyk na kolana i bajanie przed kominkiem pozostało.

regan_5000

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

zageszczacz


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones