PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665400}

Obcy: Przymierze

Alien: Covenant
5,7 78 977
ocen
5,7 10 1 78977
4,8 32
oceny krytyków
Obcy: Przymierze
powrót do forum filmu Obcy: Przymierze

Nie powala na kolana

ocenił(a) film na 5

Prometeusz, mimo że w zamyśle nie miał być filmem stricte o Obcym, miał swój charakter. Oczywiście nie jest to film niepozbawiony wad, ale spodobał mi się jego dość mroczny filozoficzny charakter, zdecydowanie wnosił coś nowego do uniwersum.

Przymierze według mnie powiela, ale z większym wydźwiękiem wszelkie wady widoczne w Prometeuszu takie jak miałkie aktorstwo, nieracjonalne zachowania bohaterów, czy dziury w fabule.

Oczywiście główny wątek Prometeusza jest kontynuowany, ale jest to jakieś takie naciągane, nijakie, a momentami odniosłem wrażenie, że producenci mocno musieli naciskać na Ridleya, żeby wziął jakąś scenę ze starszych części, coś tam przerobił i wcisnął w Przymierze, tylko żeby było szybciej, głośniej.

Film mnie nie odrzucił i cieszę się, że poszedłem na niego do kina, na kolejną część na pewno też pójdę, ale nie mogę powiedzieć, że jestem w pełni usatysfakcjonowany - było dużo wszystkiego, ale brakowało tego czegoś.

Według mnie 5, ale Obcemu jako ulubionej serii mniej chyba nie mógłbym dać :)

ocenił(a) film na 5
mrsh88

A jednak, po przespaniu się z tematem, daję 4.

ocenił(a) film na 2
mrsh88

Bardzo rozrzutnie :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones