PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=980}
7,9 290 057
ocen
7,9 10 1 290057
8,7 44
oceny krytyków
Obcy 8. pasażer "Nostromo"
powrót do forum filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

Film uważam i zawsze uważałem za bardzo dobry, jednakże najważniejszą osobę w tym statku po prostu olali! Space Jokey czyli ten skamieniały kolos nie miał praktycznie wzmianki w filmie.. Kogo by zainteresowały jakieś śmierdzące jaja, kiedy mieli pozaziemską inteligencje do dyspozycji.. a właściwie skamieliny do przebadania. A sprzęt ? Przecież on używał pozaziemskiej technologii, która warta by była biliardy!! i na te zasrane jaja by nawet nikt nie spojrzał w rzeczywistości! A tym bardziej korporacja WY.. Najważniejsze w tym wszystkim było kto to jest ? ile czasu nie żyje ? skąd leciał i dokąd.. to zafascynowali się jajami.. WTF?!? Strasznie się zawiodłem na tym wątku, powinien być bardziej rozbudowany.

ocenił(a) film na 10
zAb

Wedlug mnie idziesz zla droga:) Zauwaz ze oni zanim sie konkretnie zainteresowali SJ, jego statkiem i w ogole obca technolagia, to juz mieli problem z atakiem czegos obcego na jednego z czlonkow zalogi. Raczej najwazniejsza sprawa jest ratowanie czlowieka, szybka ewakuacja z miejsca ataku , i wyjasnienie w miare mozliwosci co zaatakowalo. Na jaja natkneli sie przypadkowo.

ocenił(a) film na 2
zAb

każdego myślącego człowieka ten wątek zastanawia.

ocenił(a) film na 10
zAb

No i niestety Ridley zniszczył ten wspaniały, godny rozbudowania wątek w szmirze o czarnej mazi i "robokach" oraz przerośniętym kalmarze pt. Prometeusz - teraz już wiemy że space jokey to przypakowany przyżyn albinos, który biega, skacze i urywa głowy...

ocenił(a) film na 10
RogerVerbalKint

W ogóle sprawia wrażenie ociężałego umysłowo osiłka :)

ocenił(a) film na 10
zAb

Ale nic ciekawego by nie wynikło z takiego rozwinięcia akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones