Krwawa

jatka, druga część "AvP" jest zupełnie inna niż pierwsza, film ma konstrukcję typowego horroru, małe miasteczko, nieświadomi niczego ludzie i zagrożenie w postaci potworów, trzeba przyznać, że obraz ma oklepaną fabułę, jest prosty jak kij od miotły i niczym się nie wyróżnia, ale jedno jest dobre: akcja jest krwawa, tak jak powinno być w filmie o Obcym i Predatorze / wyjątkiem jest scena na porodówce, mogli to sobie darować /, ten film jak i poprzednik nie dorównuje klasykom o Obcym i Predatorze, ale jako rozrywka jest spoko, wielu uważa ten obraz za gniot, ale ja jestem zdania, że są znacznie gorsze filmy

4
  • Zgadzam się w 100% - też lubię ten film i uważam, że hejty są niezasłużone.

• Czytam te wszystkie komentarze i nie mogę wprost uwierzyć, jacy to teraz wszyscy wymagający, że film be (gro osób dało 1 bo z pewnością nakręcili by 100 razy lepszy film). Szkoda tylko, że nikt nie zauważył, że pierwszy raz można zobaczyć obcych działających na ziemi, (nie na obszarze zamkniętym jak miało miejsce w poprzedniej części, a co do "Aliens" to też inna para kaloszy). Nie wiem czy to ja jestem debil, że film mi się podobał, czy wieje hipokryzją?

• dokladnie ja tez sie zgadzam,film tak jak mowisz niedorownuje obcemu ani predatorowi,fabula dosc banalna,ale sceny akcjii nakrecone bardzo dobrze i duzo fajnej walki jeden na jednego,tak ze ogolnie film polecam i tez nie wiem dlaczego tak niskie oceny ;)

• Akurat ta scena na porodówce była... cóż, powiedzmy że zapadła w pamięci i to w raczej pozytywnym a nie negatywnym świetle. Nie chcę nawet próbować wyjaśniać dlaczego, bo po pierwsze sam nie wiem, a po drugie nie chcę czasem przez przypadek wyjść przez takie rozkminy na jakiegoś dziwaka.

Ogólnie po tym filmie spodziewałem się totalnego i krwawego pojedynku pomiędzy obcym i predatorem (co jakby się zastanowić nie ma zbyt wiele sensu - w końcu oba stwory są obcymi oraz są też drapieżnikami czyli predatorami, ale co ja tam wiem ^^) z ludźmi pomiędzy jako zakąska dla gwiazd tej imprezy. I właśnie to uświadczyłem, dlatego film bardzo mi się podoba,

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: