PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347484}

Obcy na poddaszu

Aliens in the Attic
6,1 9 357
ocen
6,1 10 1 9357
Obcy na poddaszu
powrót do forum filmu Obcy na poddaszu

w kategorii film komediowy, animowano-fabularny zrobiony głównie dla dzieci jest to naprawdę dobra, pełna humoru i efektów produkcja godna polecenia. A jak jakiś zgrzybiały krytyk mówi że przez takie filmy kino zchodzi na psy to niech się zajmie swoimi klimatami godfather,skazani na shawshank, oczywiście to super produkcje u mnie 10/10 ale to zupełnie inna bajka. To trochę tak jak ocenienie w programie "mam talent" jak można porównać talent śpiewania do akrobatyki, czy tańca? Ja uwarzam że miło psędziłem czas oglądajc film, polecam wszystkim, którzy są zmęczeni po ciężkim dniu i chcą odpocząć przy kinie lekkim :)

pasikk

Dzięki za informację, córa chciała ten film.
Swoją drogą jak na portal o filmach niewielu tu można spotkać ludzi rozumiejących, że nie można mierzyć jedną miarą "Tronu we krwi" i "Kill Billa" albo "Transformersów" i "Cinema paradiso" :)
Znakomita bajka musi spełniać trochę inne kryteria i zawsze znajdzie się pseudo krytyk, który stwierdzi, że jest infantylna, że powiela schematy itd.
Swoja drogą "Ratatuj" jest o niebo lepszy od wydumanego i nudnego "Rewersu" :)

ocenił(a) film na 8
pasikk

zgadzam sie z autorem tematu:) fajny film, typowo familijny, w sam raz na niedzielne popoludnie by obejrzec wraz z mlodszymi widzami:) moim bratanicom i bratankom sie podobal i nie bede ukrywal ze mi rowniez:) niezly humor i efekty specjalne:)

pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
pasikk

Ode mnie również 8. Można paść ze śmiechu. Dlaczego taki film puszcza się (dziś w TVP2) w zwykły dzień a nie w święta?!

ocenił(a) film na 8
pasikk

Też polecam. Świetne, lekkie kino rozrywkowe dla całej rodziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones