PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3769}

Obcy przybysze

Alien Nation
5,8 919
ocen
5,8 10 1 919
Obcy przybysze
powrót do forum filmu Obcy przybysze

To typowy film kryminalny w stylu lat 80, jak np. "Zabójcza broń" ale z wątkiem obcych. Ale dla porównania właśnie "Zabójcza broń" trwa prawie 2 godziny, a "Alien Nation" ledwie 1 godzinę i 20 minut, nie licząc napisów końcowych. Trzeba przyznać, że głównym bohaterom filmu rozwiązanie tej zagadki kto zabijał obcych poszło bardzo łatwo i szybko - aż za łatwo jak na tego typu filmy. Można domyślać się, że to dlatego, że część budżetu pokryła charakteryzacja aktorów na obcych i film trzeba było skrócić.
Ogólnie warto zapoznać się z tym tytułem, choć ja sądziłem, że będzie to bardziej sci-fi niż akcja i kryminał. Co ciekawe film tworzony był przez twórców "Terminatora", no ale do tego kultowego filmu jednak sporo mu brakowało.
Moja ocena: 5/10.

Axel

Też liczyłem bardziej na film sci-fi niż na kryminał xd Film jakiś tam swój klimat miał + dobry jak zwykle Caan, więc suma sumarum film można nawet polecić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones