PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 569
ocen
7,1 10 1 128569
6,1 13
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

śmiercią naturalną czy to miało coś wspólnego z jego pracą? jak macie jakieś linki do ciekawych artykułów to wstawiajcie

ocenił(a) film na 8
jax5

Odszedł śmiercią naturalną, przynajmniej tak wynika z wiadomości internetowych.

ocenił(a) film na 7
jax5

powikłania związane z udarem mózgu, wiec prawdpopodobnie nic związanego z pracą

ocenił(a) film na 7
dixaprio

A gdyby dostał udaru w czasie przepędzania demona, który opanował królika flamandzkiego, też byś twierdził, że to nie było związane z pracą?
Albo gdyby dostał udaru w czasie wypompowywania złego ducha z ciała studentki parabzdetów?

ocenił(a) film na 7
Lukas_Art

nie ja tak twierdzę, tak podają źródła

ocenił(a) film na 7
dixaprio

Tyle, że właśnie nie chodzi o to, co piszesz Ty, czy co podają źródła, ale o to, czego nie podają. Rozumiesz, taka ironia...

Lukas_Art

:D w ten sposób można zaprzeczyć wszystkiemu.

ocenił(a) film na 5
dixaprio

Patrząc na jego "pracę", to jak najbardziej choroba mózgu miała z nią związek

ocenił(a) film na 4
jax5

z przyczyn naturalnych. Miał 80 lat , więc raczej powody naturalne są bardziej prawdopodobne

jax5

Zmarł śmiercią naturalną bowiem żadnych duchów i demonów nie ma, a jego praca to był pic na wodę, fotomontaż. Tyle.

użytkownik usunięty
kokonut

odezwał się znawca tematu ;)

A jak.

ocenił(a) film na 7
kokonut

Mi się wydaję, że zabrał go Valak, ewentualnie Lord Sithów.

ocenił(a) film na 8
kokonut

Po prostu nie doświadczyĺeś, jak doświadczysz to uwierzysz.

ocenił(a) film na 6
Eplay

Warrenowie też nie doświadczyli. W rzeczywistości byli w tym domu tylko raz i zaczęła się kwestia pieniędzy. Sprawę prowadził Maurice Grosse. Proponuję poczytać na temat tej parki bo film to w większości fikcja a sprawa nawiedzienia Janet i jej rodziny stanowiły tylko inspirację 2. Warrenom udowodniono już mnóstwo kłamstw i niespójności. 3. Ci ludzie przekonywali, że walczyli z wilkołakiem :/ Historia Annabelle została zaczerpinięta z odcinka popularnego w tamtych czasach 'Twilight Zone'. Jedno jest pewne, ci ludzie lubili uwagę mediów i zawsze wydawali książki na temat najbardziej medialnych przypadków, które szybko stawały się ekranizacją a oni 'doradcami'. Badacze zjawisk paranormalnych uważali Warrenów za celebrytów, ktorzy szkodzili środowisku.

Eplay

Ja widziałam. Zjawę demona mój pies też

kokonut

A liczne niepodważalne dowody to też pić na wodę, fotomontaż? Co ty możesz wiedzieć o świecie eterycznym xd

wiktoria_kkwiatkowska

Liczne niepodważalne dowody??? Kpisz sobie? Zwróć się do psychiatry bo źle z tobą.

kokonut

Fotomontaż to cb spłodzil

ocenił(a) film na 7
jax5

umrzyj

FilmowyDesu

Wierzysz w duchy? Hehehehehehehehehe. W Babę Jagę też?

ocenił(a) film na 7
kokonut

tak

FilmowyDesu

Tak właśnie myślałem.

ocenił(a) film na 8
kokonut

Ja również w nie wierzę. Sama osobiście byłam świadkiem czegoś czego nie da się racjonalnie wyjaśnić. Byłam sama w domu, w którym mieszkał wujek który zmarł bo za dużo pił. Kupiłam szampana na następny dzień i odruchowo postawiłam go koło drzwi gdzie kiedyś wujek miał pokój. Było dość późno, koło 22 oglądając film, usłyszałam huk, pobieglam na dół na piętro butelka nie stała tam gdzie ją zostawiłam a w drugim końcu korytarza. Następnego dnia rano chciałam wyjść z psem na dwór, stanął na schodach, zaczął warczec na drzwi i nawet siłą go nie dałam rady przegonic z tych schodów. Zrobił pod siebie. Uciekł do pokoju i dopiero jakoś po południu się uspokoił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
kokonut

Moja mama jest. A ja jestem z zawodu psychologiem. Także nie trafiłeś dobrze z tą odpowiedzią. Tyle na temat. Żegnam.

sandrunia1986

Tak, tak. Oczywiście. A ja mama ciocię w samolocie, i wujaszka ...

ocenił(a) film na 8
kokonut

Uspokujcie sie bo ten debil kokonat jest takim typem czlowieka który nigdy nie przyzna nikomu racji.

Eplay

O nie. Ja nie przyznaję racji tylko tym, którzy jej nie mają.

ocenił(a) film na 7
sandrunia1986

Ja raz rzuciłem psa sąsiadów kamieniem (chciałem go tylko odpędzić i specjalnie chybiłem). Potem jak tylko wszedł na nasze podwórko wystarczyło, że mnie zobaczył i zwiewał z podkulonym ogonem. Czy posiadam demoniczne moce?

użytkownik usunięty
Kikuchiyo

Jesteś duchem.

ocenił(a) film na 5
sandrunia1986

Sadystko, jak możesz tak przytrzymywać psa, że już przy samych drzwiach musi zrobić pod siebie?

ocenił(a) film na 8
Waginny_Aborto

Radzę liczyć się ze słowami. Akurat ja i moja rodzina uwielbiamy zwierzęta, mamy labradora i rybki. Nie znasz mnie, nie oceniaj bo gówno o mnie wiesz. Śmieszą mnie ludzie oceniający kogoś po jednej wypowiedzi. Żegnam i nie życzę sobie więcej obraźliwych komentarzy na mój temat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Waginny_Aborto

Ty go nawet nie posiadasz

ocenił(a) film na 5
sandrunia1986

Radzę liczyć się że słowami.
Żegnam i nie życzę sobie więcej obraźliwych komentarzy na mój temat.

ocenił(a) film na 8
Waginny_Aborto

Ty mi nie groź

ocenił(a) film na 5
sandrunia1986

Ty mi nie gróź

ocenił(a) film na 8
Waginny_Aborto

Dobra wywalaj przyznaję racje pani powyżej

sandrunia1986

A posprzątałaś kupkę?

ocenił(a) film na 5
jax5

Atak serca. Wypędzał demona lubieżności z ciała tajskiej wycieruchy i niestety w kluczowym momencie pikawa strzeliła.

ocenił(a) film na 7
zarptak

Człowiek z misją, gotowy do najwyższych poświęceń w imię służby Bogu. Dziwne, że jeszcze nie beatyfikowany.

ocenił(a) film na 6
Kikuchiyo

Może dlatego, że zbyt wiele kłamstw im udowodniono? Warrenowie robili krecią robotę badaczom, którzy chcieli gruntownie zabadać sprawę i pomóc bo dziewczynki były szykanowane na ulicach i w szkole. Po latach lansują się na tragedii rodziny Janet Hodgson mimo, że zawitali tam tylko raz i nie byli zaangażowani w śledztwo. Janet i jej rodziną opiekował się głównie badacz zajwisk paranormalnych Maurice Grosse oraz Guy Plaifaire który opisał te wydarzenia w swojej książce. Tymczasem Ed Warren mówił Plaifairowi ile pieniędzy mogą z tej sprawy wycisnąć. Playfair udzielił wywiadu, w którym jasno powiedział co myśli o Warrenach i ich podejściu do sprawy.

ocenił(a) film na 10
jax5

Ktoś serio kupił te brednie że on z demonami walczył ? Ja pier...

ocenił(a) film na 5
TyrionLanister

Twój eunuch kupił brednie kapłanki Pana Światła

ocenił(a) film na 7
TyrionLanister

jedni wierzą w demony bo ktos tak powiedzial, inni wierzą w jezusa chrystusa poczętego z maryi dziewicy bo ktoś tak napisał w świętej księdze

użytkownik usunięty
dixaprio

A inni w nic nie wierzą.

ocenił(a) film na 6
dixaprio

Duchy sa faktem

AlexRener

Podaj źródło tego faktu? Naukowcy badają ten temat i fizycy twierdzą, ze po śmierci z ciała wychodzi/ucieka energia, ale wiązane jest to z energia, która każda zywa materia emituje. Nikt nie udowodnił jeszcze istnienia duchów, a za dowód nie można uznać ustnych przekazów ludzi, którzy zwyczajnie na tym zarabiają pieniądze.

ocenił(a) film na 6
micel89

Brak dowodów nie znaczy, że czegoś nie ma. Argumentum ad ignorantiam.

ocenił(a) film na 6
micel89

Tak. Nie ma dowodów, to prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones