PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627100}

Obecność

The Conjuring
7,4 232 060
ocen
7,4 10 1 232060
6,5 24
oceny krytyków
Obecność
powrót do forum filmu Obecność

Tak z ciekawosci pytam bo scena jak GOLOMP jeepnal o szybe i umieral lezac na ziemi byla dosc
realistyczna ...

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

zaloze sie, ze to byly prawdziwe golebie ;/

ocenił(a) film na 7
Bradley_Cooper

Nie wiem, czy podczas nagrań ucierpiał jakiś gołąb, ale podczas czytania Twojego posta na pewno ucierpiała moja psychika. Wiem, że to pewnie specjalnie (prawda? jeśli nie, to skłam, proszę), ale i tak w pierwszej chwili tytuł wątku przeraził mnie bardziej niż sam film ;P
A co do gołębi w filmie - nie wydaje mi się, aby jakikolwiek ucierpiał naprawdę, w końcu nie takie cuda w filmach się robi.

ocenił(a) film na 5
inferno_22

Haha w takim razie ciesze sie ze przerazilem cie bardziej niz "Obecnosc" co w sumie nie jest sztuka ! XD
A jak chcesz zaserwowac sobie na prawde zawal serca i krwawienie oczow to musialabys zobaczyc moje zdjecie ... To dopiero horror! XDD

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

Bradley,przeciez z ciebie ciacho jest :/

ocenił(a) film na 5
November_Rain

No wiem :/ Ale czasem zapominam :3

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

Nie wiem, czy chcesz komuś zaimponować, czy jak, bo nie za bardzo rozumiem. Wiesz co? Jestem młody, owszem, też lubie żarty i wiem, kiedy powinienem się smiac, a kiedy nie, ale czytając twoje komentarze jestem zażenowany. Twierdzisz, ze Obecność nie jest sztuką, to co nią jest? Kac Vegac? Każdej częsci dałeś po 10, a tu 5. Czemu? IQ proporcjonalne co do jakości filmu, tak? No cóż, idź oglądać te komedie dla 'kretynow', ale tu nie hejtuj, skoro nie rozumiesz jakości i fenomenu tego horroru.

ocenił(a) film na 5
ZlyDotyk_filmweb

Haha beka z typa XD Czlowieku ogarnij sie kazdy ma inny gust ... co za spi3rdolina omg XDXD

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

no ten film to nie był zbytnio fenomenalny... :/

ocenił(a) film na 9
November_Rain

Ale czekam na komentarz "a ty się nie odzywaj bo same bajki oglądasz!!!!! IQ proporcjonalne co do jakości filmu!!"

ocenił(a) film na 7
November_Rain

Lśnienie - 4
The Ring - 5
Obecność - 5

A w najlepszym wypadku przeciętne PA na 7...
I o czym tu dyskutować?

ocenił(a) film na 9
loukas321

O tym, że według mnie film był mocno średniawy? O gustach się nie dyskutuje, ale jak widać niektórym trudno jest to zrozumieć xD

ocenił(a) film na 7
November_Rain

Portal jest od tego aby o nich dyskutować ale jak widać niektórym trudno jest to zrozumieć.

ocenił(a) film na 9
loukas321

Hm.. no tak, macie racje, każdy ma własną opinie. Ale powiedz mi, co w Obecności ci się nie spodobało? Moim zdaniem to najlepszy horror pod wieloma względami. Ale co ja będe dyskutował z osobą, która dała Grawitacji 8/10. ^^
Hm.. Droga bez powrotu 2 - 1/10, Shrek 2 10/10. Pozdrowienia dla tego pana, czapki z głów!

ocenił(a) film na 5
ZlyDotyk_filmweb

To Pani muhaauhauha! You just failed!

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

Dla mnie dyskusją nie jest śmianie się z czyjegoś gustu filmowego... no ale zniżając się do takiego poziomu - jeśli tobie podobał się film "Droga bez powrotu 2" to gratuluje! czapki z głów!

ocenił(a) film na 9
November_Rain

Nie mówie, ze się podobał, bo z wszystkich częsci Drogi bez powrotu szczerze przyznaje, że dwójka jest najgorsza i z trudem ją oglądałem, ale 2/10 to niesprawiedliwa ocena. No tak, nie każdemu może się podobać, by dać wyższą ocene, ale 10/10 dla Shrek'a i 210 dla DBP2 to lekka przesada.
Z góry przepraszam, nie zauważyłem, że jesteś kobietą, nie zwróciłem uwagi na dane. :/

ocenił(a) film na 9
ZlyDotyk_filmweb

Po prostu lubię bajki... :<

ocenił(a) film na 9
November_Rain

No tak, każdy ma inny gust. Mój błąd, że od razu krytykuje, ale cóż, taki jestem.

ocenił(a) film na 9
ZlyDotyk_filmweb

Nie ma sprawy :D

ocenił(a) film na 7
ZlyDotyk_filmweb

To było do November Rain oczywiście?

ocenił(a) film na 5
loukas321

Nie, do December Snow

ocenił(a) film na 7
Bradley_Cooper

Gdybyś nie zauważył ZłyDotyk odpowiedział na mój post Bradleyu drogi.

ocenił(a) film na 9
loukas321

Tak, odpowiedziałem na Twoj, ale mój post miał być skierowany do Bradley'a i November.

loukas321

Lśnienie 4 a PA 7? Po co ja tu wchodziłam :(

ocenił(a) film na 7
leiche

Do tego chyba wstydzi się tych ocen, bo szybko zablokował ich widocznośc ;)

ocenił(a) film na 8
Dealric

No a po co Wam to potrzebne? Onanizujecie się do nich czy co?

ocenił(a) film na 9
Dealric

Jestem dziewczyną (*) i zablokowałam przez to, że ludzie nie umieją uszanować czyjegoś gustu

ocenił(a) film na 7
November_Rain

Raczej przez nieumiejętność obrony własnego, złego gustu ;>

ocenił(a) film na 9
Dealric

hahahah, aż nie wiem jak skomentować xD kurcze, ja to jednak mam beznadziejny gust, przecież lśnienie to rewelacyjny film ;/ każdemu się musi podobać! a z PA to jednak z biegiem czasu wiem, że przesadziłam, ale już mi się nie chcę zmieniać ocen

November_Rain

Nie przejmuj się. Niektórzy mają deficyty osobowości i muszą się podbudować zapleczem "dobrego gustu". Reszta może oglądać filmy dla przyjemności, a nie żeby coś udowodnić.

O gustach się dyskutuje, jak najbardziej, ale ośmieszanie kogoś, to żadna dyskusja. Zwykłe chamstwo, świadczące o tym, że samemu nie ma się argumentów.

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

+ 10 do humoru
xD

ocenił(a) film na 5
Zuziek_96

xDxDxDxDxD ale smieszek ze mnie co heheh xDxD

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

tak bardzo xd

ocenił(a) film na 5
Zuziek_96

Hehehe no no, a w sumie to powiem ci nawiasem mowiac dobra dupa z ciebie jesli to twoja fota hehe XD

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

a czyja jak nie moja Xd.

ocenił(a) film na 5
Zuziek_96

No noooo to powiem ci ... szalejesz :DD

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

tsa, ty za to nie jesteś bradley cooper :v

ocenił(a) film na 5
Zuziek_96

Jak to nie ?! XD To ja ... Potwierdzone info D:

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 5
Zuziek_96

No serio .. Nauczylem sie polskiego specjalnie dla Ciebie xDxDxD

ocenił(a) film na 9
Bradley_Cooper

Co ja tu jeszcze robie xd

ocenił(a) film na 5
Zuziek_96

No wlasnie nie wiem :///////// Wpadaj juz ci lozko sciele ;;;;;;]]]]]] xDxDxD

ocenił(a) film na 9
użytkownik usunięty
Bradley_Cooper

uwielbiam ten post!!!

ocenił(a) film na 5

Ja tez Aniu :]

ocenił(a) film na 10
Bradley_Cooper

Muszę przyznać, nieźle się uśmiałem czytając ten wątek, szczególnie podczas przeglądania postów ludzi którzy chcieli Cię ukrzyżować za to że nie lubisz "Obecności".

Bradley_Cooper

W pierwszym momencie nie skojarzylam co autor postu mial na mysli piszac "GOLOMP"...moje pierwsze skojarzenie "GOLLUM", ale coz Gollum mialby robic w tym filmie? ;) wiec doczytalam wasze komentarze i zrozumialam, ze chodzi o golebia :P

użytkownik usunięty
Bradley_Cooper

robin williams nie zyje

ocenił(a) film na 5

Autobus nie przyjedzie

użytkownik usunięty
Bradley_Cooper

nikt nie jest doskonały bradley

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones