PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627100}

Obecność

The Conjuring
7,4 232 086
ocen
7,4 10 1 232086
6,5 24
oceny krytyków
Obecność
powrót do forum filmu Obecność

Dzisiaj HBO 22.00

ocenił(a) film na 9

W kinie film zrobił na mnie spore wrażenie ale zobaczymy czy utrzyma poziom na małym telewizorze w ciemnym pokoju :)

ocenił(a) film na 9
odwiedzam

Właśnie oglądam i co widzę, podczas sceny gdy Carolyne jest ba wykładzie Warrenow, na sali pojawia sie tez prawdziwa Lorraine Warren. Wcczesniej tego nie zauważyłam a ogladam film po raz czwarty. Jeden z lepszych horrorów tych o duchach bo gore czy slaher to zupelnie inne gatunki. Udanego seansu

ocenił(a) film na 9
Agnisia83

Idę pod prysznic bo spociłem się drugi raz ze strachu na tym filmie :( Najlepszy horror jak dla mnie :) 4 razy oglądałaś ? Masz stalowe nerwy !! Dziś sam oglądałem w ciemnym pokoju i naprawdę trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 9
odwiedzam

To obejrzyj sobie horror Martwa Cisza dopiero bedziesz leciał pod prysznic :) Pozdrawiam

Agnisia83

Gusta są różne. Ja mam 32 lata, horrory o tej tematyce oglądam od lat 20 i jak dla mnie Martwa cisza nie dorasta do pięt Obecności i ogólnie jest słabiuteńkim horrorem, i najsłabszym jeżeli chodzi o dorobek Jamesa Wana.

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

To jakie Pan horrory ogląda skoro Martwa cisza jest dla Pana słabiutki? Chętnie poznam tytuły. Bardzo proszę o odpowiedź, szczególnie jak ogląda Pan horrory od lat 20 (czy od 20 lat?)

Agnisia83

Moja czołówka to Egzorcysta, Zemsta po latach,Upiorna opowieść z tych starszych. A z ostatnich kilku lat to Grave encounters 1 i 2, Naznaczony 1 i 2 ,Annabelle, Diabelska plansza Ouija. Oglądam tylko i wyłącznie horrory o duchach,demonach,opętaniach i egzorcyzmach.

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

Te z ostatnich lat oglądałam, rzeczywiście dobre filmy ale chętnie sięgnę po Upiorną opowieść i Zemstę po latach. Fajnie, widać, że lubi Pan klasyki. Mi również podoba się ten gatunek horrorów. Klucz do koszmaru jest fajny, może nie straszny ale klimatyczny, Nienarodzony, 1408, Lustra, Sierota, Lśnienie, Devil, Mama, Rytuał, Sinister, Shutter oczywiście z Tajlandii, Alone też z Tajlandii, Omen ten z 76 roku. Jak ma Pan coś ciekawego to poproszę o tytuły

Agnisia83

Nawiedzony pałac, Różaniec morderstw,Byt, Medium( polski horror, ale wbrew pozorom dobry), Legenda piekielnego domu, Nie oglądaj się teraz (1973), Pomiot(1979). Jeszcze oczywiście wszystkie części Amityville z lat 80, Władca lalek. To tak na szybko, jak się jeszcze coś przypomni ze starszych to dam znać.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

O czym wogle gadka to nie horror tylko komedia na dodatek dosyć słaba

Machinefilm

Śmieszna to jest twoja wypowiedź a horroru to chyba nigdy nie oglądałeś.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

mylisz sie oglądałem....chociaż nie obcecność która jest jakimś pseudo filmem.

Machinefilm

Ja horrory o tej tematyce oglądam od 20 lat i Obecność obok Egzorcysty jest najlepszym filmem o tej tematyce.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

skoro tak uwążasz

Machinefilm

Nie jestem w tym zdaniu odosobniony uwierz mi. Być może ty zupełnie czego innego oczekujesz od horroru.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Napewno nie straszenia takimi tanimi środkami i wmawianie że to niby naprawde

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones