PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681639}
4,4 26 987
ocen
4,4 10 1 26987
3,7 21
ocen krytyków
Obietnica
powrót do forum filmu Obietnica

Promocja filmu wydawała się nie mieć końca. Że Luxuria, że nowe twrze, że konkurencja dla sali samobójców. Więc postanowiłam oglądnąć, myślę sobie: "Dasz radę!". Nie dałam. Po 30 min przestałam, Luxurii nie ma, przez 29 min dialogi wyglądają mniej więcej tak: "Masz TO zrobić", "Nie mogę TEGO zrobić", "Zrobiłeś TO?", aż w 30 minucie pada zdanie "Zrobiłem TO!". I w dodatku sceny ze smutną dziewczynką: smutny rudzielec w domu, smutny rudzielec w szkole. smutny rudzielec na moście i plaży i w ogóle smutno. Tragedia. No cóż... Ktoś sobie pomyślał, że jak weźmie śliczne buziaczki młodych chłopców i dziewczynek, to film będzie super. Nie, film nie jest super, ale do kin i tak ludzie poszli, zwłaszcza gimnazjum, żeby sobie te buziaczki śliczne naszej polskiej młodzieży pooglądać, więc hajs się pewnie zgadza.

Barbara_Zdunk

Czy mi się wydaje, czy polacy kompletnie nie potrafią opowiadać historii jeśli chodzi o tego typu filmy (+ bejbi blues, big love)? Jedyne co można zaliczyć na plus to chyba kamera, ujęcia. Kompletnie nie wiadomo jaki jest cel danego filmu, o co chodzi w poszczególnych momentach, składa się ze zlepku niewnoszących nic scen, nie słychać dobrze dialogów. Bohaterka Obietnicy rozmawia o czymś tam, idzie gdzieś tam, przez kilka minut płacze, jest przedstawiona jako nieśmiała, zamknięta w sobie dziewczyna, a potem rzuca się na policjantów???

ocenił(a) film na 4
paulinea

Myślałem, że ja tylko miałem problem ze zrozumieniem co mówią. Moja ocena jest nieco zawyżona, ale bardzo doceniam fakt iż w ścieżce dźwiękowej pojawia się kawałek grupy BRYGADA KRYZYS, zwłaszcza jeśli film miał trafiać do gimnazjalistów/licealistów. Niech młodzież też liźnie trochę kultowego polskiego rocka;)

ocenił(a) film na 2
Barbara_Zdunk

Ten film to totalna porażka....brak mi słów....męczyłam się cały film żeby dotrwać do końca... miałam nadzieję, że może coś, a może jednak, ale nic, ZUPEŁNIE NIC !!! rozwala mnie ta cała historia, napisanie jej zajęło chyba 10 min...coś strasznego...
cały film to zlepek ujęć zamyślonej dziewczyny, która albo płacze, albo myśli, albo myśli i płacze jednocześnie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones