PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681639}
4,4 26 986
ocen
4,4 10 1 26986
3,7 21
ocen krytyków
Obietnica
powrót do forum filmu Obietnica

Jak wyżej. Nie wiem co mogę powiedzieć bo na to g*wno za przeproszeniem czekałam od kwietnia. Od kwietnia czekałam na moment aż film znajdzie się w internecie online. Doczekałam się, obejrzałam go i co? i nie wiem po prostu co powiedzieć... ten film to jakieś jedno wielkie nieporozumienie... przez cały film nie wiedziałam o co w ogóle chodzi... wszystkie wydarzenia były pokazane z punktu tej wariatki i jeszcze na koniec sie okazało że to wszystko przez jeden jebnięty pocałunek. Jak to oglądałam to jedyne co sobie to tym pomyślałam że gdyby to było naprawdę ta laska miałaby nierówno pod sufitem i to ostro. NAJGORSZY FILM JAKI OGLĄDAŁAM. PRZYSIĘGAM.

loveash

nie przysięgaj

loveash

Myślę, że tak na prawdę temu filmowi zabrakło 30 minut. Chodzi mi o to, że może nie miałabyś takiej złej opinii gdyby nie to, że rzeczywiście na początku widz jest zaskoczony brakiem typowego początku i nie wie jak historia się tak właściwie skończyła, a także może przez to że film jest polski, a nie amerykański... Mimo wszystko niesie on jakiś przekaz, szczególnie dla tych nieco młodszych nastolatków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones