PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207395}

Oblicza śmierci

Faces of Death
6,0 1 428
ocen
6,0 10 1 1428
Oblicza śmierci
powrót do forum filmu Oblicza śmierci

czy we wszystkich częściach tego dokumentu są autentyczne sceny ludzkich śmierci? Ci ludzie na
prawdę umierają, czy są to tylko aktorzy?

ocenił(a) film na 2
emmeline37

od kiedy w jakimkolwiek filmie aktorzy umierają naprawdę? czy ty myślisz?

Amimitl

Ale wiesz, że to mondo, a nie film fabularny?

ocenił(a) film na 2
PotC_Fan

Większość śmierci w tej błazenadzie to fake, a pozostałe, które są prawdziwe, są wziętę z kronik wojennych i mediów. Zwierzątka niestety zginęły naprawdę :(

Amimitl

Oprócz małpy, tzn wydaje mi się, że na prawdę się tam te mózgi zjada ale ta scena to fake.

seastian

Wujek był w Chinach i coś opowiadał o tych małpkach, na yt znalazłam filmik z urywkiem tego filmu, w którym zabijają w restauracji małpę, w identyczny sposób jak wujek opowiadał. Zastanawiam się, czy tak serio się gdzieś dzieje, czy wujek opowiedział to co gdzieś widział na filmie/usłyszał w opowiadaniach :O

emmeline37

kiedy byłem nastolatkiem myślałem, że to prawdziwe ujęcia,a teraz widze już jak to jest zrobione. Praktycznie wszystko to fake, w każdej części.

emmeline37

większość to fake np scena z egzekucji ale niektóre to prawdziwe nagrania z wypadków jak te z pociągu czy samolotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones