PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673404}

Obrońcy skarbów

The Monuments Men
5,6 31 532
oceny
5,6 10 1 31532
5,1 11
ocen krytyków
Obrońcy skarbów
powrót do forum filmu Obrońcy skarbów

Ogląda się jak fabularyzowany dokument na discowery. żadnych emocji, napięcia...... taki sobie.
Gwiazdorska obsada jednak niczego nie gwarantuje.

seti1974

dokładnie tak. 4/10

ocenił(a) film na 9
seti1974

I zapewne to jest twój problem - to nie jest film wojenny, tylko osadzony w realiach wojny. To nie "Kompania Braci", tylko film o ludziach, którzy również w tym czasie równolegle działali..

ocenił(a) film na 4
liton

Problem raczej reżysera. To on stworzył mdły film pomimo zaangażowania wspaniałych ludzi. Do końca nie wiedziałem czy to miała być komedia czy dramat wojenny. A wszystko wskazuje na to, że niestety miała być komedia.

seti1974

zgadzam sie w pelni... Nuda, nuda, nuda. Emocje jak w szachach. Po pierwszej godzinie filmu nie wydarzylo sie absolutnie nic, wiec mialem go nawet wylaczyc. Film bez zadnej akcji, monotonny do bolu, zadnych zwrotow akcji, a nawet jak byly to tak rozwleczone, ze czlowiek nie ich nie odroznial od calej pierwszej godziny. Jednym slowem lipa, a liczylem, ze dobra obsada zagwarantuje dobry film - pomylilem sie i to bardzo.

ocenił(a) film na 5
n0h4ck

Film nudny i nie przystający do miana wojennego. Mimo, to ciekawe historyczne fakty jak wspomnienie Carinhallu, czy odkrycia złota w Merkers. Ale jako film to nuda, nuda i nuda.

ocenił(a) film na 3
n0h4ck

Dobra obsada niczego nie gwarantuje, ponieważ z gówna bata nie ukręcisz. No chyba, że jesteś diabłem we własnej osobie. Choć on celował raczej w piasku.

ocenił(a) film na 2
seti1974

Nie zgadzam się - fabularyzowane dokumenty są ciekawsze. A przede wszystkim oglądając dokument wiadomo, czego się spodziewać i nie można mieć pretensji o brak akcji, napięcia itd. Ale to nie był dokument, więc tego typu braki są niewybaczalne.

ocenił(a) film na 3
seti1974

Dokument byłby lepszy ;-( Nie dałam rady tego obejrzeć na jeden raz, bo chybabym zasnęła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones