PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673404}

Obrońcy skarbów

The Monuments Men
5,6 31 564
oceny
5,6 10 1 31564
5,1 11
ocen krytyków
Obrońcy skarbów
powrót do forum filmu Obrońcy skarbów

Oj zanudzilł mnie.

ocenił(a) film na 3

Może i obsada dobry może i pomysł dobry.
Ale wykonanie nie wyszło. Zanudziłem się i oglądałem go na dwie raty. Czegoś tu brakuje, iskry,
może więcej akcji, sam nie wiem i szczerze nie chce wiedzieć. bo już o nim zapomniałem. Ja
naprawde lubię filmy wojenne z dobrym i ciekawym scenariuszem.
Na plus obsada i muzyka + może dwa śmieszne momenty
Podsumo: Obejrzyj ale nie polecam
Moja ocena 3/10

ocenił(a) film na 6
Pyszniak

Podsumo???

ocenił(a) film na 3
michnik6666

Podsumowanie

ocenił(a) film na 4
Pyszniak

Ciekawa historia opowiedziana w sposób bardzo nie ciekawy. Świetna obsada nie gwarantuje sukcesu. Wielki zawód, zmarnowany potencjał. Moja ocena 4,3

ocenił(a) film na 4
Pyszniak

Oj i mnie znudziło...a zapowiadało się naprawdę ciekawie...

ocenił(a) film na 3
Pyszniak

Lepszy na sen od liczenia baranów.

Pyszniak

gimbusy wszystko nudzi.

ocenił(a) film na 7
Pyszniak

Film mi się podobał. Jest w nim wszystko czego potrzeba. Ciekawa historia, dowcipni bohaterowie, amerykański patos. FIlm nie przynudzał, oglądało się przyjemnie. Niestety większość osób tutaj ocenia go przez przyzmat zgodności z historią a nie jakości filmu dlatego taka a nie inna ocena. Oczywiście że jest przerysowany, przecież to film i ma zapewniać rozrywkę. Jak ktoś chce żeby wszystko się zgadzało to niech sobie obejrzy jakiś dokument a nie film o zabarwieniu komediowym. Już sama historia jest tak ciekawa że stanowi połowę sukcesu filmu więc dużo więcej nie trzeba.

ocenił(a) film na 5
Robson293

komu potrzeba do czegokolwiek amerykańskiego patosu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones