PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229421}

Ocaleni

Passengers
6,3 16 691
ocen
6,3 10 1 16691
Ocaleni
powrót do forum filmu Ocaleni

Dramat!

ocenił(a) film na 2

Tak koszmarnie tragicznego filmu nie widziałem już dawno. Serio! Napisze krótko - wszystkim którzy jeszcze nie oglądali tego badziewia serdecznie to odradzam. Fatalny scenariusz, banalne, płaskie postacie, fatalnie odegrane role, irytująca główna bohaterka a na koniec idiotyczny i śmieszny finał, który zamiast szoku wzbudza rozbawienie, i spotęgowane dłużąca się całością zniecierpliwienie. Wszystko jest tak naiwne, przesłodzone i durne że jest policzkiem dla widza - nawet amerykańskiego. Wszedłbym jakoś bardziej w szczegóły ale nie chce mi się analizować tego "dzieła" podobnie jak nie widzę powodu aby w samotnie leżący w lesie kał wpuszczać sondę w celu zawyrokowania czy faktycznie ma się do czynienia z kupą.
Omijajcie!

Eddy

potwierdzam! emocje jak na rybach towarzyszą temu filmowi! papierowe postacie, kiepsko, powierzchownie pokazany problem ludzi po traumie, wszystko jakieś takie amatorskie! generalnie mnóstwo dłużyzn, film ogląda się z narastającą niecierpliwością!ani to dramat psychologiczny, ani thriller! takie niewiadomo rozlazłe coś!

ocenił(a) film na 2
milenasy

Dramatem psychologicznym też bym tego nie nazwał a jeśli już to wyjątkowo niskich lotów. Poza tym pełna zgoda!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
milenasy

pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 5
Eddy

Apropo's tej sondy w lesie to faktycznie ten film sie kupy nie trzyma ha ha! :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Eddy

a ja obejrzę, bo lubię wilsona za winslet i WIeczór, i ta nanne też lądnie wygląda na plakacie.. ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
JamesHolden

Widzę że budowanie bardziej skomplikowanych wypowiedzi to dla Ciebie nie lada wyzwanie... ;>

Eddy

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be'. płacą ci za to, czy co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones