PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573372}
4,9 98 942
oceny
4,9 10 1 98942
2,7 13
ocen krytyków
Och, Karol 2
powrót do forum filmu Och, Karol 2

Oceniłam go na 8 bo oglądając go można się oderwać od rzeczywistości i rutyny !
Śmieszny striptiz panów jaki pań . Fantastyczne piosenki końcowa i Natalii.
Po kolei
1. Karol - główny bohater taki niedorobiony ale kobiety takich lubią ogólnie nie źle.
2. Foremniak i Zielińska nie nadają się do takich rol ( Zielińska 0 seksapilu aż mnie
rozśmieszyła na tym striptizie)
3.Socha , Mucha i Glinka jakoś sie wybroniły
4.Wspaniała rola Marty żumdy-trzebiatowskiej uwielbiam Paulinkę ;D i super że na końcu
ożeniła się z tym kolegą Karola bo do siebie pasowali ;D
5. Chciałabym mieć w pracy takich kolegów jak Młynarczyk ,, Małecki, Rogacewicz czy Jachowski
:P
Bardzo dużo znanych twarzy :D
Film mi się ogólnie podobał! :D

ocenił(a) film na 9
Natalia_Jaworska

Mi się też podobał i bardzo się uśmiałem na nim a oglądałem kilka razy w tv i za każdym razem tak samo dobry.
Dobre teksty, gapowatość karola, mistrzowski stary jego no i sochy, dziewczyny, wbrew pozorom nie kazdą trzeba lubić bo każda jest całkiem inna. Dla mnie jedna z lepszych komedii polskich tych nowszych.

basstec

Obejrzałam wczoraj na Polonii od momentu scen w Wiśle i Istebnej gdzie spędziłam pół dzieciństwa i to przykuło moją uwagę. Generalnie straszny gniot, po prostu niskich lotów produkcja, momentami czułam wręcz zażenowanie -słaby dowcip ("biją mnie Niemcy", striptiz dla ubogich). Słaba gra aktorska, szczególnie wspomniana wyżej Paulinka.
Jedyny plus filmu to uroda Muchy, uważam, ze ma piękne rysy twarzy.

ocenił(a) film na 2
Natalia_Jaworska

Dokładnie odwrotnie myślę. Z kobiet grających w tej komedii wybroniła się tylko Foremniak, ale ona jedyna ma klasę. Adamczyk nie pasuje do roli podrywacza, ale oczywiście to dobry aktor i się wybronił. Zmuda Trzebiatowska to już w ogóle tragedia pod względem aktorskim. Striptiz był beznadziejnym elementem tej komedii.
Ogólnie film mnie nie rozbawił i nie pozwolił mile spędzić czas. Zdecydowanie polecam pierwowzór Och Karol z Piechocińskim w roli głównej i całkiem dobrymi polskimi aktorkami.

użytkownik usunięty
Natalia_Jaworska

Natalio wytłumacz mi jak Marta Żmuda ożenić się z kolegą?

Natalia_Jaworska

jedynym plusem tego filmu jest piosenka ale ten film to jest hańba dla polskiego kina niestety Polska robi 90% jakieś głupie komedyjki typu Weekend Wyjazd Integracyjny Och Karol 2 Święta Last Minute Wkręceni albo najgorszy film świata czyli Kac Wawa dobrze że mamy jeszcze stare dobre filmy albo parę nowych np Bogowie miasto 44 Ida te filmy dają nadzieję Polsce na powrót dobrych filmów mniej gównianych komedii z karolkiem Adamczykiem i resztą tych gównianych aktorów co się skończyli jakieś 10 lat temu mógłbym wymieniać więcej chujowych polskich filmów ale nie mam zamiaru marnować mojego czasu na te bzdety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones