PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600374}
7,2 31 936
ocen
7,2 10 1 31936
4,3 3
oceny krytyków
Każde życie jest cudem
powrót do forum filmu Każde życie jest cudem

Beznadzieja

ocenił(a) film na 1

Film z rodzaju tych, na które ciągną uczniów, żeby było jak najwięcej widzów... Już samo to, że
puszczali go w trwam musi coś znaczyć. Żadnego porządnego filmu by tam nie puścili. Propaganda,
chrześcijańskie mydlenie oczu i wmawianie jaka to aborcja jest zła i okrutna :) Każda kobieta ma
swoje życie i prawo decydowania o tym, czy pozwoli rozwinąć się zapłodnionej komórce czy nie.
Polska to taki kraj- wszyscy zawsze mogą powiedzieć najwięcej o życiu innych ludzi tylko nie o
swoim. Ja jestem jak najbardziej za legalizacją tego zabiegu i to nie tylko w wypadku zagrożenia
życia. Dlatego film mnie nie przekonał, to taki smęt dla nastolatek. A historia strasznie naciągana. I
po prostu nudna.

anka_kubecka

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

anka_kubecka

Ktoś tu chyba Palikota się za dużo nasłuchał :) Każdy ma prawo do życia i nie widzę powodu dla których mielibyśmy odbierać je nienarodzonym dzieciom (tym bardziej, że nie są one niczemu winne). Na szczęście większość Polaków nie ma tak spaczonych poglądądów jak ty i zna jeszcze podstawowe wartości.

ocenił(a) film na 10
anka_kubecka

Ja w tym filmie nie dostrzegłem aż takiej krytyki aborcji. Zauważyłem za to afirmację życia i to mi się spodobało.

anka_kubecka

Ale film nie miał nawet swojej premiery w Polsce i nie był wyświetlany w kinach! więc jak niby ktoś mógłby "ciągną uczniów, żeby było jak najwięcej widzów"?!

O wiele więcej jest filmów ukazujących przestępstwa, kradzieże, przemoc, wojnę, bójki, alkoholizm, w których jest pełno wulgaryzmów i łamanie prawa. To dopiero propaganda!

Historia nie jest naciągana, jest oparta na prawdziwej historii Gianny Jessen, która urodziła się w 30-tym tygodniu ciąży w trakcie dokonywania aborcji i powinna tego nie przeżyć, a jednak. Takich historii jest więcej, gdy dziecko przeżywa zabieg, niestety lekarze w takich przypadkach nawet kiedy dziecko przeżyje aborcje nie udzielają mu pierwszej pomocy bo to w końcu płód i czekają aż skona.

anka_kubecka

Obyś nigdy nie musiała stanąć przed wyborem. Zabić czy dać żyć.

ocenił(a) film na 9
anka_kubecka

Ale to nie jest polski film, więc do czego ta Polska...
Jestem niewierząca i uważam, że TV Trwam potrafi puscić cos dobrego od czasu do czasu, ale Ty oglądaj sobie dalej polsat, bo przecież tam nie ma ŻADNEJ propagandy :D
Film moim zdaniem bardzo dobry, bo pozytywny i łagodny. Nie odniosłam wrażenia żeby krytykował jakąkolwiek postawę. Nie o religię tu chodzi.

anka_kubecka

Historia naciągana myślisz, że nie ma ludzi adoptowanych po nieudanej aborcji z In vitro itd. Tv trwam ma tyle do tego filmu co piernik do wiatraka to, że szukała odwiedzi akurat w Bogu wydaje mi się zupełnie naturalne i normalne bo jak już Twoje życie straci zupełnie sens i będziesz myśleć że nikt Cie nie potrafi zrozumieć przyjdziesz własnie do Boga a ksiądz/Trwam/Radio Matyja itd to nie Bóg to Tylko ludzie a oni nie znają odpowiedzi na każde Twoje pytanie...

ocenił(a) film na 10
anka_kubecka

Powinnaś być sama aborcji poddana, skoro tak za tym jesteś.

ocenił(a) film na 10
anka_kubecka

Nudna to jesteś Ty, oceniając na 1 tak prawdziwy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones