PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749}

Oczy szeroko zamknięte

Eyes Wide Shut
7,3 111 442
oceny
7,3 10 1 111442
7,1 29
ocen krytyków
Oczy szeroko zamknięte
powrót do forum filmu Oczy szeroko zamknięte

Film można obejrzeć w HBO o 1:35 z wtorku na środę, wcześniej puścili o 3:45 (też w tygodniu) - ręce k#rwa opadają. Dla kogo to jest? Dobre filmy można obejrzeć tylko w nocy i nad ranem... I chcą, żeby im za to jeszcze płacić... please! Wsadźcie sobie k#rwa w dupe takie emisje, a film oczywiście gorąco polecam... ale na BluRay lub DVD, bo film jest wart, żeby za niego zapłacić, ale nie warto czekać na niego w TV bo się nie doczekacie.

użytkownik usunięty
WielkiSzu

Wybacz, ale chyba raczej nie myślisz, że film erotyczny puszczą w godzinach popołudniowych ;-)

No ale to nie znaczy, że muszą puszczać nad ranem w tygodniu..

FIlmy +18 można puszczać już o 23 ;)

WielkiSzu

ale mozna go przeciez bez trudu sciągnać z neta i z lektorem wiec po co placic hbo?
pry 5Mb/s sciągniesz go w 20 minut
Ja tez tego nie kumam jak mozna placic za film na dvd ściągnij sobie kolega z jakiegos warezu i będziesz zadowolony

ja tez jestem zachwycony nim

norbiskonio18

To nawet nie chodzi o ściąganie. HBO zwie siękanałem premium, więc ja tu czegoś nie rozumiem. W ciągu dnia powtarzają milion razy to samo, a w nocy/nad ranem lecą dobre filmy.

WielkiSzu

masz racje a na discovery z golymi tylkami latają bez cenzury w poludnie a nagim instynkcie przetrwania

ocenił(a) film na 9
WielkiSzu

Podobno od jakiegoś czasu mamy pewne przepisy, które pewne filmy (zależy jak określone wiekowo) można puszczać dopiero po 23:00 (dawniej wystarczył tylko czerwony znaczek na ekranie)... Zauważyłem że odkąd są te przepisy, ramówki stacji tv strasznie podupadły. Najwidoczniej nie opłaca się dobrych filmów puszczać o słabo atrakcyjnych porach, jeśli chodzi o oglądalność, temu w ostatnich latach taka kaszana w tv, mimo dużej ilości kanałów określanych mianem "filmowych"...

norbiskonio18

Ooglądanie w sieci a na duuuużym ekranie TV to coś zupełnie innego :)

ocenił(a) film na 9
WielkiSzu

Teraz będzie o tej samej porze ale przynajmniej z soboty na niedzielę na HBO2. Więc może warto zarwać nockę ;-)

meb90

Warto! :)

ocenił(a) film na 1
WielkiSzu

powinien być pokazywany jako wzór gniota nad gniotami, film o niczym ze znanymi nazwiskami , mistrz się zestarzał i kropka

ocenił(a) film na 9
WielkiSzu

A dziwi cię to bo mnie wcale. W TV puszczają kupę g... i tyle. Jedyne co można czasem włączyć to jest TVP Kultura i TVP Historia, za reszte podziękuję. Dobrych filmów trzeba szukać samemu bo przecież telewizja nie może puszczać takich rzeczy jak Eyes Wide Shut, to jest zbyt perwersyjne, jeszcze by młodzież obejrzała. Lepiej niech oglądają tępe dzidy z Warsaw Shore.

ocenił(a) film na 10
WielkiSzu

To nie można sobie kupić dekodera z nagrywarką? Teraz przy zakupie pakietów takie opcje są naprawdę niedrogie - można nagrywać filmy lecące o różnych porach i odtwarzać kiedy tylko się zechce.

WielkiSzu

Kiedyś ludzie mieli coś takiego jak magnetowid/video i sobie nagrywali co chcieli, kiedy chcieli - jednym przyciskiem.
Teraz nagranie czegokolwiek z telewizji stanowi nie nada wyzwanie, wręcz graniczy z cudem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones