PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451598}
5,9 11 302
oceny
5,9 10 1 11302
Od sklepowej do królowej
powrót do forum filmu Od sklepowej do królowej

Kolejny młodzieżowy film. Lubię takie, bo można odpocząć, ale te niektóre kiczowate teksty
mnie dobiły xd
I nad końcówką mogli popracować. Taka dziwna była, mi się nie podobała.

ocenił(a) film na 4
shiningstar09

mam 14 lat, czyli teoretycznie film przeznaczony jest dla ludzi w moim wieku. i nie wiem, czy reżyser myślał,że nastolatkowie są aż tak tępi?
film nie najgorszy, ale męczył mnie trochę, w dodatku fabuła była całkowicie banalna, tak samo jak zakończenie.
również 4/10

ocenił(a) film na 5
shiningstar09

Koncówka idiotyczna !!! Ja myslałam, że to jakis jej sen ...

shelovesyou

No ja właśnie nie za bardzo wiedziałam co się dzieje xD Też myślałam, że albo to jej sen albo sobie wyobraża. Dopiero jak napisy po filmie się pokazały, to dotarło do mnie że to był koniec! ;p
Bez sensu..

shiningstar09

Dlaczego bez sensu? Poszła na szkolny bal... i on miał tam wybrać ,,królową,, balu.. no i wybrał ją.. rezygnując z tej Lisy.... czy to takie dziwne?

Johny999

Tak.

ocenił(a) film na 5
Johny999

no ja mysle, ze tak, bo nie bylo zadnego wstepu do balu, tylko nagle w sukienkach, juz od razu wybiera królową ... dziwne troche

shiningstar09

Dokładnie kiczowate teksty, na dodatek czasami na serio nielogiczne! Rozwalił mnie zdanie jednej z dziewczyn: "Nauczy się, by nie zadzierać z blondynkami", XD A główna bohaterka to niby kim jest - szatynką, brunetką, rudą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones