PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8269}

Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn
7,2 152 946
ocen
7,2 10 1 152946
6,6 27
ocen krytyków
Od zmierzchu do świtu
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu

Mnie się podobał, pierwsza połowa była niezła, a potem... po prostu mnie rozwaliło, w pozytywnym
sensie, niezła jadka, takich filmów jest mało, ten styl, klimat, powaga a jednocześnie humor i
brak tandety.

ocenił(a) film na 8
EBM4

zgadzam się, trochę nietypowe, ale generalnie wszystko ze sobą grało i zero nudy : )

użytkownik usunięty
reylina

Zgadza się, ostatnio go oglądałem (ponownie nasty raz) dobre męskie kino:)

ocenił(a) film na 10
EBM4

to nie jest film klasy B, jest tylko stylizowany w ten sposób

ocenił(a) film na 9
EBM4

sam jesteś kino klasy B ;D jest to film klasy będący hołdem dla tanich horrorów i innych kiczowatych, ale kultowych szmir z lat 70 i 80 :)

ocenił(a) film na 5
assassin47

Jeszcze nie widziałem tego filmu ale za samą Hayek chyba minimum 8/10 się należy ...

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

no to musisz nadrobić zaległości :) sceny z nią są mmmm

ocenił(a) film na 5
assassin47

lepsze niż w Desperado? tam to już była 100% klasyka z jej udziałem.. szkoda że stacje ogólnopolskie pomijają "od zmierzchu .." bo na razie nie miałem z nim styczności a np. Desperado leci raz w roku na polscacie ..

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

"Od zmierzchu..." też często leciało na TV4, Puls lub Polsacie...zwłaszcza swego czasu Puls sobie upodobał ten film :) czy jest lepszy od Desperado trudno powiedzieć, w "Od zmierzchu..." masz odrobinę więcej czarnego humoru i takiej groteski niż w przygodach El Mariachi, i tu i tu są świetne dialogi, ciekawe postacie i bardzo dobra obsada, ja jestem fanem obydwu filmów :)

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Salma w tym filmie odstawia taki taniec, że nawet ja będąc hetero, śliniłam się jak pies O.O

ocenił(a) film na 6
EBM4

TANDETA rodriguez nie dorownuje pod zadnym wzgledem Tarantino... -.-

ocenił(a) film na 9
EBM4

To nie B to Rodriguez

ocenił(a) film na 8
EBM4

Dokładnie, nie mogłabym się bardziej zgodzić - kino miało być klasy B i takie też jest. Osobiście widziałam ten film co najmniej 7 razy i jeszcze mi się nie znudził :)

ocenił(a) film na 7
EBM4

Chyba nie widziałeś kina klasy B. Zresztą użytkownik Melcio dobrze Ci odpisał.

ocenił(a) film na 9
EBM4

racja. amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones