PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234527}
6,9 4 466
ocen
6,9 10 1 4466
5,5 4
oceny krytyków
Oda do radości
powrót do forum filmu Oda do radości

Nie wiem, czy wszyscy wiedzą... film można legalnie obejrzeć, a nawet pobrać na komputer ze strony www.itvp.pl - jest to pierwszy tego typu film, gdzie premiera kinowa i internetowa odbyła się w tym samym momencie :) Miłego oglądania!!!!

brush2

A jednak płatnie... Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

brush2

Jak platnie?? Napisane jest ze BEZPLATNIE. Wlasnie sciagam. Czy mam sie spodziewac po sciagnieciu prosby o wpisanie mojego kodu pin?:)

_Jowi_

Nie raczej po 90 dniach stacisz możliwość oglądania filmu. Poprostu stracisz licence i ten plik już nie może je otrzymać ponownie. Głupie to bo skoro za darmo to dlaczego traci ważność no ale cóż to jest Polska i polska rzeczewistość.


posdrawiam

BlackHawk

aby obejzec trzeba zakupic kod, film jest w wmv z zalozonym zabezpieczeniem, nie da sie go obejzec bez wpisania kodu a zdjecie blokady jest bardzo trudne

ocenił(a) film na 8
brush2

Straszni oszuści... Ściągnąłem, pobrałem kod za kase z VAT;], a film "skacze" i przez cały jest widoczny znaczek ITVP w prawym górnym rogu.
Film OK;]

Piotrus

macie nauczke, na porzyszlośc nie bawcie sie w ściąganie legalnie tylko sciągajcie z emula, ja ściągnąłem i nie narzekam:-)

miczum

Legalnie nie tuczy, jak to mówią:)

ocenił(a) film na 8
brush2

No więc co znaczy, że jest to pierwszy film legalnie rozpowszechniany w Internecie? Czy wolno mi go nagrywać i rozdawać ludziom czy to już nie zalicza się do praw, jakimi dysponuję? Czy ktoś się może orientuje? Zależy mi na czynnościach legalnych, proszę o odpowiedź. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones