PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500497}

Oddział

The Ward
5,4 14 312
ocen
5,4 10 1 14312
3,3 3
oceny krytyków
Oddział
powrót do forum filmu Oddział

Zagubiona

ocenił(a) film na 6

"Odział" ma sporo elementów horroru. Twórca miał naprawdę niezły pomysł na film, jednak gorzej już poszło mu z realizacją. Owszem "Odział" nie jest złą produkcją, jednak gdyby reżyser inaczej by to rozegrał, mógłby to być naprawdę porządny horror.

Film buduje mrożący krew w żyłach, mroczny i napięty nastrój. Produkcja mnie wciągnęła, lecz końcówka mnie naprawdę rozczarowała. W zasadzie od połowy, gdy już poznajemy ducha to produkcja obniża loty.

Plusem jest przyzwoita obsada. Najbardziej przekonujące w swoich kreacjach były: Amber Heard, która świetnie wcieliła się w postać Kristen oraz Danielle Panabaker, której mimika i modulacja głosu była na wysokim poziomie. Ucieszył mnie fakt, że Danielle odgrywa taką uwodzicielską i nieprzyjemną postać, gdyż zazwyczaj wcielała się w sympatyczne dziewczyny i muszę przyznać, że aktorka potrafi dobrze wpasować się w daną postać. Mimo, iż nie znajduje się w centrum, to według mnie przyćmiła resztę obsady.

Ogólnie film jest niezły. Mógłby być znacznie lepszy, jednak na pewno jest godny uwagi. 6/10.

ocenił(a) film na 7
theszymonfilipiak

Trochę przypomina Fight Club

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones