PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 258 859
ocen
7,5 10 1 258859
7,9 28
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Jaka była sytuacja rodzinna dzieciaka? Pamiętam, że padło zdanie w stylu "to nie jest moja mama",
ale ten wątek mi trochę umknął. Będę wdzięczna za rozwinięcie :)

użytkownik usunięty
wieczko6

Był jego ojciec, którego tak pochłonęła praca, że przestał się interesować swoim synem. Carl nie pytał, co się stało, a Russell sam z siebie nic nie powiedział; wspomniał tylko, że ta kobieta nie jest jego mamą. Jego prawdziwa mama mogła umrzeć, bo była ciężko chora, zginąć w wypadku, umrzeć przy porodzie, albo po prostu odejść od męża i zostawić dziecko (tak też się zdarza przecież). A ta kobieta, mogła być jego opiekunką, bo w końcu skoro ojciec nie miał dla niego czasu, to ktoś musiał się Russellem zajmować. Mogłaby też być jego drugą mamą, bo jego tata mógł się ożenić po raz drugi, choć sądzę, że wtedy dzieciak powiedziałby coś w rodzaju: "To nie jest moja PRAWDZIWA mama" a nie: "To nie jest moja mama". To raczej dość otwarta kwestia w filmie.

ocenił(a) film na 9

Dzięki.

ocenił(a) film na 9
wieczko6

Jego mama raczej nie zmarła, bo przecież Russell w trakcie wędrówki do wodospadu powiedział, że ''moja mama bardzo często gra ze mną w tę grę', kiedy Carl zaproponował grę w króla ciszy. Dodatkowo, na widowni, w trakcie wręczania odznak, siedziała uśmiechnięta i radosna kobieta, a z tego co mówił Russell, ta nowa dziewczyna jego ojca nie była do niego przychylnie nastawiona (kazała mu rzadziej kontaktować się z ojcem) i raczej nie przyszłaby na to wręczenie, skoro nie było nawet jego ojca. Więc pewnie jest to po prostu rozbita rodzina po rozwodzie.

kropka_w_kropki

Tak, to na pewno jest rozbita rodzina.

TheNaturat_2

Jego matka była przecież na widowni na ceremonii pod koniec. Mi się wydało oczywiste że po prostu jego rodzice się rozwiedli, a ojciec znalazł sobie kogoś nowego.

cake712

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
wieczko6

Jego ojcem był mężczyzna ktory chciał kupic ten dom, dlatego kazano mu nie przeszkadzać, ponieważ ciagle rozmawiał przez telefon, załatwiając interesy. Kobieta wymieniona z imienia mogła byc jego sekretarka. A mama russella nie mogła sobie poradzić z wychowaniem syna, ponieważ była samotna przez ciągła nieobecność męża, dlatego grała z synem w króla ciszy. Ale to tylko moja teoria ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones